Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích

Učebnice/Odborná literatura

Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích - Smejkal Vladimír. Kniha autorů, kteří mají značné zkušenosti v oblasti hromadných sdělovacích prostředků a moderních komunikačních médií, se zabývá autorskoprávními aspekty jednotlivých médií a žánrů. Dílo obsahuje definice a rozbor jednotlivých druhů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Kniha autorů, kteří mají značné zkušenosti v oblasti hromadných sdělovacích prostředků a moderních komunikačních médií, se zabývá autorskoprávními aspekty jednotlivých médií a žánrů. Dílo obsahuje definice a rozbor jednotlivých druhů hromadných sdělovacích prostředků, žánrů, v nich používaných, a autorských děl, jimi šířených, z pohledu českého právního řádu. Těžištěm knihy je přehled relevantních právních úprav, zaměřených na tvorbu, užívání a ochranu autorských děl v tiskovinách, rozhlasu, televizi, filmu a v » ... a dál?

Produkt Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích

Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích - parametry

Název produktu: Adéla Vlčková; Vladimír Smejkal: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích - Smejkal Vladimír. Kniha autorů, kteří mají značné zkušenosti v oblasti hromadných sdělovacích prostředků a moderních komunikačních médií, se zabývá autorskoprávními aspekty jednotlivých médií a žánrů. Dílo obsahuje definice a rozbor jednotlivých druhů hromadných sdělovacích prostředků, žánrů, v nich používaných, a autorských děl, jimi šířených, z pohledu českého právního řádu. Těžištěm knihy je přehled relevantních právních úprav, zaměřených na tvorbu, užívání a ochranu autorských děl v tiskovinách, rozhlasu, televizi, filmu a v moderních komunikačních médiích, především Internetu, a to včetně detailního rozboru vybraných ustanovení autorského zákona a jejich případného kritického zhodnocení. Najdeme zde i popis ochrany autorských děl v hromadných sdělovacích prostředcích v občanskoprávní a trestněprávní oblasti, reflektující již nový trestní zákon. Součástí díla je rovněž relevantní judikatura a obsáhlý seznam zdrojů práva a literatury. Kniha je určena pro právníky, novináře a publicisty, studenty vysokých škol především právního, manažerského, marketingového a žurnalistického zaměření, odborníky na public-relation, podnikatele, manažery a zaměstnance hromadných sdělovacích prostředků včetně internetových médií, kolektivní správce, soudce, státní zástupce a policisty, orgány veřejné moci a všechny zájemce o autorskoprávní problematiku. Publikace: Autorská díla v hromadných sdělovacích prostředcích - Smejkal Vladimír. Autorská díla v hrom.sděl.pr. - Edice: Praktické právnické příručky - LINDE - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - Adéla Čermáková; Vladimír SmejkalLINDE 2009, edice Praktické právnické příručkyKniha, čeština, 152 stran poslední 1 ks


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.