Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu

Knihy

Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu

Hodnocení: 1x
  • 4

Děti - naděje afrického kontinentu – Očima studentů Zdravotně sociální fakulty v Českých Budějovicích - Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský. Základním posláním této reprezentativní publikace je informovat o specifické aktivitě studentů a pedagogů Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu koupíte i tady

Specifikace Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 255 Kč

Základním posláním této reprezentativní publikace je informovat o specifické aktivitě studentů a pedagogů Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích nejenom v zemích afrického kontinentu. ... a dál?

Produkt Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu

Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu - parametry

Název produktu: Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský st.: Děti - naděje afrického kontinentu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Děti - naděje afrického kontinentu – Očima studentů Zdravotně sociální fakulty v Českých Budějovicích - Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský. Základním posláním této reprezentativní publikace je informovat o specifické aktivitě studentů a pedagogů Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích nejenom v zemích afrického kontinentu. Kromě toho uvádí praktickým činem v život starou zkušenost, že když se vhodným způsobem spojí zralost vyučujících s elánem jejich studentů, může se zrodit přinejmenším zajímavý a velmi žádoucí projekt. Tato publikace představuje poutavě sestavenou a barvitou mozaiku obrazu a slova, věcně informuje o jedné z mnoha méně patrných a mediálně exponovaných aktivit této instituce a v neposlední řadě pak naplňuje optimismem, že dobří, ochotní a obětaví lidé ještě žijí. Děti - naděje afrického kontinentu – Očima studentů Zdravotně sociální fakulty v Českých Budějovicích - Adéla Mojžíšová, Miloš Velemínský od nakladatelství Triton v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Již více než třicet let obohacuje Jürg Amann švýcarské písemnictví. Stejně jako ve většině Amannovy tvorby nesoucí autobiografické rysy autora jsou i v knize Zabít matku ústředními motivy smrt jakožto utrpení, završení (nebo také vykoupení) a vztah syna a matky. Kniha se skládá ze čtyř částí, jež jsou v podstatě variacemi právě na tato témata. První dvě části jsou líčením očima chlapce - ve svých vzpomínkách se vypravěč s matkou vydává na cestu za jejím dlouho zapíraným a nyní již mrtvým otcem, jindy jsou malí sourozenci svědky matčiných zoufalých výlevů a sebevražedných sklonů. Ve třetí části se již dospělý syn vyrovnává s prosbou své umírající matky o pomoc zemřít. Vypravěčovy myšlenky se pohybují mezi snahou o pochopení, úvahami o povinnosti a o oddané lásce k matce. Tématem závěrečné části "Rekviem" je samotné umírání. Čím blíž ke konci, tím méně příběhovosti. V kratinkých kapitolách poslední části připomínajících Kristovo utrpení dosahuje vypravěč jistého smíření s matčinou smrtí a smrtí vůbec.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.