Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989

Knihy osobnosti a fakta

Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989 - Adéla Gjuričová;Michal Kopeček. V Kapitolách z české politiky se schází okruh českých i zahraničních autorů mladší a střední generace, kteří se pokoušejí o první nahlédnutí politického vývoje po roce 1989 z historické perspektivy, tj. především z hlediska ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kapitoly z dějin české ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 305 Kč

V Kapitolách z české politiky se schází okruh českých i zahraničních autorů mladší a střední generace, kteří se pokoušejí o první nahlédnutí politického vývoje po roce 1989 z historické perspektivy, t ... a dál?

Produkt Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989

Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989 - parametry

Název produktu: Adéla Gjuričová, Michal Kopeček: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 308 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989 - Adéla Gjuričová;Michal Kopeček. V Kapitolách z české politiky se schází okruh českých i zahraničních autorů mladší a střední generace, kteří se pokoušejí o první nahlédnutí politického vývoje po roce 1989 z historické perspektivy, tj. především z hlediska dlouhodobějších trendů i diskontinuit moderního českého politického života. „Politika“ v jejich pojetí přitom nezahrnuje pouze studentské hnutí, vytvářející se politické strany, osobnosti politiků, instituce občanské společnosti či politické ideologie, nýbrž také společenskou reflexi transformace tak, jak ji můžeme sledovat z literárních a filmových zpracování nebo na fenoménu ostalgie. Kniha je určena širšímu okruhu čtenářů, kteří chtějí svou vlastní paměť doby transformace a postkomunismu konfrontovat s výsledky bádání odborníků z nejrůznějších oborů – historie, politologie, sociologie, ekonomie, práva i literární a filmové vědy. Publikace: Kapitoly z dějin české demokracie po roce 1989 - Adéla Gjuričová;Michal Kopeček. Adéla Gjuričová; Michal KopečekPASEKA 2008Kniha, čeština, 320 stran Autor knihy Adéla Gjuričová, Michal Kopeček, Vydavatelstvo PASEKA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.