ADC Blackfire Smashers - Ice Age - velké balení modrý dráp
ADC Blackfire Smashers - Ice Age - velké balení modrý dráp

ADC Blackfire Smashers - Ice Age - velké balení modrý dráp

od 719 Kč
Rozbijte vejce a sestavte svého dinosaura! V tomto balení naleznete jednoho ze 3 prehistorických zvířat! Ale pozor! Nejdříve budete muset jeho části vydolovat ze slizu, rozpustit je ve vodě nebo třeba dostat ze zmrzlé či pružné hmoty! Hoďte svým smashers vejcem (Smash Egg) o zem a začněte budovat svoji sbírku Ice Age Smashers! K dispozici je aplikace v anglickém jazyce, která vám zaručí ještě více zábavy a propojení s dinosaury skrz váš mobil.…
Dobre-knihy.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
719 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ADC Blackfire Smashers - Ice Age - velké balení modrý dráp
Výrobce: ADC BLACKFIRE
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetříte až: 180 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Rozbijte vejce a sestavte svého dinosaura! V tomto balení naleznete jednoho ze 3 prehistorických zvířat! Ale pozor! Nejdříve budete muset jeho části vydolovat ze slizu, rozpustit je ve vodě nebo třeba dostat ze zmrzlé či pružné hmoty! Hoďte svým smashers vejcem (Smash Egg) o zem a začněte budovat svoji sbírku Ice Age Smashers! K dispozici je aplikace v anglickém jazyce, která vám zaručí ještě více zábavy a propojení s dinosaury skrz váš mobil. Obsah balení: 1x dinosauří vejce, 1x sáček na zmražení, 1x stírací mapa, 5x hmota(natahovací sníh, zvětšující se sníh, zmrzlý sliz, krystalický sliz, vánice bomba), 6x mini smashers vejce s 6 mini postavičkami, 1x dinosaurus, 1x podstavec1, 1x sběratelský průvodce, 1x návod Rozbijte vejce a sestavte svého dinosaura! V tomto balení naleznete jednoho ze 3 prehistorických zvířat! Ale pozor! Nejdříve budete muset jeho části vydolovat ze slizu, rozpustit je ve vodě nebo třeba dostat ze zmrzlé či pružné hmoty! Hoďte svým smashers vejcem (Smash Egg) o zem a začněte budovat svoji sbírku Ice Age Smashers! K dispozici je aplikace v anglickém jazyce, která vám zaručí ještě více zábavy a propojení s dinosaury skrz váš mobil. Obsah balení: 1x dinosauří vejce, 1x sáček na zmražení, 1x stírací mapa, 5x hmota(natahovací sníh, zvětšující se sníh, zmrzlý sliz, krystalický sliz, vánice bomba), 6x mini smashers vejce s 6 mini postavičkami, 1x dinosaurus, 1x podstavec1, 1x sběratelský průvodce, 1x návod.

Velké vejce přináší dětem velké překvapení. V tomto i dalším vejci kolekce z ledového světa, mohou děti nalézt prehistorické zvíře a celkem 25 překvapení. Holčičky a kluci mohou narazit například na pružný sníh nebo krystalový sliz.

Přednosti:

  • opakovaně použitelné, recyklovatelné
  • lze vytvořit ledovou zónu s nálepkami Dino Ice Age
  • lze sbírat a postavit jeden ze 3 exkluzivních Dino Smasher

Kupte dětem Dino Ice Age!

Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry balení: 28 x 21 x 18 cm

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.