Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6

Knihy

ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6

Hodnocení: 1x
  • 4

Poslední vydaná verze Pravidel pro experty. Obsahuje samostatné příručky Průvodce hrou (pro hráče) a Příručku pro pána jeskyně - celkem 162 stran, formát 295x210 mm. Pravidla pro experty - postavy popisují hru na nejvyšších úrovních pro nejzkušenější dobrodruhy. Otevírají se tu brány k moci, kterou si obyčejní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 265 Kč

Poslední vydaná verze Pravidel pro experty. Obsahuje samostatné příručky Průvodce hrou (pro hráče) a Příručku pro pána jeskyně - celkem 162 stran, formát 295x210 mm. Pravidla pro experty - postavy popisují hru na nejvyšších úrovních pro nejzkušenější dobrodruhy. Otevírají se tu brány k moci, kterou si obyčejní smrtelníci nedokážou ani představit. Dračí doupě - Pravidla pro experty ti otevřou nové možnosti vývoje postav. Na jedné straně správu vlastního panství se vším co k tomu patří, na straně druhé pokračování » ... a dál?

Produkt ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6

ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6 - parametry

Název produktu: ADC Blackfire Entertainment Dračí doupě: Pravidla pro experty 1.6
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poslední vydaná verze Pravidel pro experty. Obsahuje samostatné příručky Průvodce hrou (pro hráče) a Příručku pro pána jeskyně - celkem 162 stran, formát 295x210 mm.

Pravidla pro experty - postavy popisují hru na nejvyšších úrovních pro nejzkušenější dobrodruhy. Otevírají se tu brány k moci, kterou si obyčejní smrtelníci nedokážou ani představit.

Dračí doupě - Pravidla pro experty ti otevřou nové možnosti vývoje postav. Na jedné straně správu vlastního panství se vším co k tomu patří, na straně druhé pokračování v heroických činech, růst slávy a věhlasu. Je jen na tobě, kterou cestou se vydáš.V těchto pravidlech najdeš popis schopností postav od 16. do 36. úrovně. Válečníci se dále zdokonalují v boji a souvisejících činnostech, druidové prohlubují svá pouta s hvozdem a chodci své psychické schopnosti. Theurgové rozšiřují svou moc nad živly a astrálem, pyroforové odhalují další tajemství praktické alchymie. Mágpvé se stávají pány lidských myslí a čarodějové již dokážou vytvářet vlastní kouzla. Lupičské kousky jsou už na hranicích uvěřitelnosti a ze sicců jsou opravdové "šedé eminence".

Od 29.11.2016 opět DrD: Pravidla pro exp. 1.6 2ks - Průvodce hrou - ADC Blackfire Entertainment - Jazyk: CZ - ISBN: 80-85979-37-3 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.