Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání - Adámek Miroslav, Jurečka Aleš. Učebnice se věnuje systému zásobování budov pitnou a užitkovou vodou. Popisuje způsob získávání a úpravy vodypro vodárenské účely, dopravu vody ke spotřebiteli, její rozvod v budovách a způsoby ohřevu studené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Učebnice Instalace vody a kanalizace III seznamuje čtenáře se složením a vlastnostmi vody, jejím jímáním, úpravou a dopravou ke spotřebiteli, Věnuje se vodovodní přípojce, vodoměrné soustavě, domovnímu vodovodu, systému ohřevu vody, druhům ohřívačů, rozvodu a měření spotřeby teplé vody a provozu a údržbě domovního vodovodu a ohřívačů vody. Uvádí přehled instalačních systémů pro vodovodní rozvody, které se používají v ČR. ... a dál?

Produkt Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání

Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání - parametry

Název produktu: Adámek Miroslav, Jurečka Aleš: Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání - Adámek Miroslav, Jurečka Aleš. Učebnice se věnuje systému zásobování budov pitnou a užitkovou vodou. Popisuje způsob získávání a úpravy vodypro vodárenské účely, dopravu vody ke spotřebiteli, její rozvod v budovách a způsoby ohřevu studené vody. Seznamuje také s potřebnými armaturami a matreriály používanými na rozvody a podává ucelený přehled instalačních systémů vnitřních rozvodů používaných v ČR. Instalace vody a kanalizace III pro 3. ročník UO Instalatér - 2. vydání - Adámek Miroslav, Jurečka Aleš od nakladatelství INFORMATORIUM spol. s r.o. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Učebnice Instalace vody a kanalizace III seznamuje čtenáře se složením a vlastnostmi vody, jejím jímáním, úpravou a dopravou ke spotřebiteli, Věnuje se vodovodní přípojce, vodoměrné soustavě, domovnímu vodovodu, systému ohřevu vody, druhům ohřívačů, rozvodu a měření spotřeby teplé vody a provozu a údržbě domovního vodovodu a ohřívačů vody. Uvádí přehled instalačních systémů pro vodovodní rozvody, které se používají v ČR.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.