Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi

Učebnice/Odborná literatura

Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Agenturní zaměstnávání v praxi - Tošovský Adam. Téma agenturního zaměstnávání je vysoce aktuální, a to jak z hlediska teoretických problémů, tak zejména problémů praktického rázu. Praxe ukazuje, že agentury práce i uživatelé se při přidělování agenturních zaměstnanců potýkají s celou řadou nesnází, ostatně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi koupíte i tady

Specifikace Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 198 Kč

Téma agenturního zaměstnávání je vysoce aktuální, a to jak z hlediska teoretických problémů, tak zejména problémů praktického rázu. Praxe ukazuje, že agentury práce i uživatelé se při přidělování agen ... a dál?

Produkt Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi

Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi - parametry

Název produktu: Adam Tošovský: Agenturní zaměstnávání v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Agenturní zaměstnávání v praxi - Tošovský Adam. Téma agenturního zaměstnávání je vysoce aktuální, a to jak z hlediska teoretických problémů, tak zejména problémů praktického rázu. Praxe ukazuje, že agentury práce i uživatelé se při přidělování agenturních zaměstnanců potýkají s celou řadou nesnází, ostatně stejně jako agentury práce přidělující agenturního zaměstnance k uživateli do zahraničí.Cílem této publikace je přehledně seznámit čtenáře s platnou právní úpravou agenturního zaměstnávání a předložit návod k řešení praktických problémů, kterými se současné právní předpisy zabývají nedostatečně nebo vůbec. Řešení těchto „sporných" otázek je předkládáno jasně, srozumitelně a s dostatečnou oporou v platném právu.Přínosem této práce je také její doplnění o praktické poznatky a zkušenosti, které autor získal během svého několikaletého působení v oboru zprostředkování zaměstnání. Publikace: Agenturní zaměstnávání v praxi - Tošovský Adam. Adam TošovskýWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 160 stran Autor knihy Adam Tošovský, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.