MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Adam Barna: Dravec

Próza - beletrie

Adam Barna: Dravec

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024239682

Publikace: Dravec - Adam Barna. Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamarádky, je, že ničím nevynikal, snad jen, že se pohyboval jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.16311

Jaké má kniha
Dravec
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Adam Barna: Dravec

Čerstvá hodnocení Adam Barna: Dravec

  • 4

Alex72, 27. listopadu 2015

Souhlasím s „janenikc“ a „jasmína“, nicméně Barnův Dravec je na poli domáci detektivky něco nového a doporučoval bych účast v soutěži o Cenu Jiřího Marka České sekce autorů detektivní a dobrodružné literatury (AIEP), viz


Specifikace Adam Barna: Dravec

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo patnáctileté dívky, opakovaně znásilněné a brutálně umučené. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se o vyšetřovatelé Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamará .. ... a dál?

Produkt Adam Barna: Dravec

Adam Barna: Dravec - parametry

Název produktu: Adam Barna: Dravec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dravec - Adam Barna. Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamarádky, je, že ničím nevynikal, snad jen, že se pohyboval jako duch. Po pár týdnech udeří vrah znovu. Stará mince, nalezená u oběti, dovede vyšetřovatele do Lince, kde se v roce 1986 staly dva podobné, dodnes nevyřešené případy… Mimořádně agresivní zločinec je podle všeho nadprůměrně inteligentní, ale i neuvěřitelně odolný. Brzy si s vyšetřovateli začne hrát jako kočka s myší. Avšak jeho cílem zdá se nebylo zůstat utajen… Debutující thriller Adama Barny zasazený do okolí Brna a temných lesů Vysočiny zaujme gradujícím napětím, promyšlenou zápletkou a především originálním rozuzlením.Ukázka z textu„Zhruba před dvěma měsíci tu byl jeden návštěvník. Přišel v sobotu ráno, kdy tady nikdo není, a dobrou hodinu si prohlížel Brunovu minci. Potom si koupil kopii a zmizel. Vzpomněl jsem si na to proto, že se nad ní skláněl přesně jako vy a měl podobnou koženou bundu,“ vyprávěl mladík a ukazoval přitom na Borise. „Byl tou mincí úplně posedlý. Mluvil plynně německy, ale poznal jsem, že je Čech. Měl auto s českou poznávací značkou.“ „Pamatujete si tu značku?“ přerušil ho Miloš. „Bohužel ne. Ale nikdy nezapomenu na jeho oči.“ „Co s nimi měl?“ otázal se Boris. „On totiž… Byl tou mincí posedlý a vykládal o ní věci, jaké jsem v životě neslyšel. Vyprávěl mi historický příběh o nějakém středověkém přepadení zlatníka a vraždě. Oči mu přitom zářily, jako by byl… médium,“ dořekl mladík. „Jaké médium?“ vyzvídal Miloš. „Měl pronikavý pohled. Uměl se tak ostře podívat, že se mi zatočila hlava. Byly výrazně zelené. Já na to zapomněl, ale teď se mi to zase vybavilo.“ „Dokázal byste ho popsat policejnímu grafikovi?“ naléhal Miloš. „Nejspíš ne. Pamatuju se jen na ty oči.“ Publikace: Dravec - Adam Barna.


Recenze Adam Barna: Dravec

Alex72, 27. listopadu 2015Souhlasím s „janenikc“ a „jasmína“, nicméně Barnův Dravec je na poli domáci detektivky něco nového a doporučoval bych účast v soutěži o Cenu Jiřího Marka České sekce autorů detektivní a dobrodružné literatury (AIEP), viz

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Adam Barna: Dravec

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.