Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Adam Barna: Dravec

Próza - beletrie

Adam Barna: Dravec

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dravec - Adam Barna. Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamarádky, je, že ničím nevynikal, snad jen, že se pohyboval jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dravec
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adam Barna: Dravec koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Adam Barna: Dravec

  • 4

Alex72, 27. listopadu 2015

Souhlasím s „janenikc“ a „jasmína“, nicméně Barnův Dravec je na poli domáci detektivky něco nového a doporučoval bych účast v soutěži o Cenu Jiřího Marka České sekce autorů detektivní a dobrodružné literatury (AIEP), viz


Specifikace Adam Barna: Dravec

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachatel ... a dál?

Produkt Adam Barna: Dravec

Adam Barna: Dravec - parametry

Název produktu: Adam Barna: Dravec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dravec - Adam Barna. Brno, květen 1999. V odpadní chodbě je nalezeno tělo znásilněné a umučené patnáctileté dívky. Nedaleko ní je do zdi vyryto 1986. Jediné, co se kriminalisté Boris Kuntz a Miloš Slavoš o možném pachateli dozvědí od dívčiny kamarádky, je, že ničím nevynikal, snad jen, že se pohyboval jako duch. Po pár týdnech udeří vrah znovu. Stará mince, nalezená u oběti, dovede vyšetřovatele do Lince, kde se v roce 1986 staly dva podobné, dodnes nevyřešené případy… Mimořádně agresivní zločinec je podle všeho nadprůměrně inteligentní, ale i neuvěřitelně odolný. Brzy si s vyšetřovateli začne hrát jako kočka s myší. Avšak jeho cílem zdá se nebylo zůstat utajen… Debutující thriller Adama Barny zasazený do okolí Brna a temných lesů Vysočiny zaujme gradujícím napětím, promyšlenou zápletkou a především originálním rozuzlením.Ukázka z textu„Zhruba před dvěma měsíci tu byl jeden návštěvník. Přišel v sobotu ráno, kdy tady nikdo není, a dobrou hodinu si prohlížel Brunovu minci. Potom si koupil kopii a zmizel. Vzpomněl jsem si na to proto, že se nad ní skláněl přesně jako vy a měl podobnou koženou bundu,“ vyprávěl mladík a ukazoval přitom na Borise. „Byl tou mincí úplně posedlý. Mluvil plynně německy, ale poznal jsem, že je Čech. Měl auto s českou poznávací značkou.“ „Pamatujete si tu značku?“ přerušil ho Miloš. „Bohužel ne. Ale nikdy nezapomenu na jeho oči.“ „Co s nimi měl?“ otázal se Boris. „On totiž… Byl tou mincí posedlý a vykládal o ní věci, jaké jsem v životě neslyšel. Vyprávěl mi historický příběh o nějakém středověkém přepadení zlatníka a vraždě. Oči mu přitom zářily, jako by byl… médium,“ dořekl mladík. „Jaké médium?“ vyzvídal Miloš. „Měl pronikavý pohled. Uměl se tak ostře podívat, že se mi zatočila hlava. Byly výrazně zelené. Já na to zapomněl, ale teď se mi to zase vybavilo.“ „Dokázal byste ho popsat policejnímu grafikovi?“ naléhal Miloš. „Nejspíš ne. Pamatuju se jen na ty oči.“ Publikace: Dravec - Adam Barna.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.