Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu

Knihy

Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu

Hodnocení: 1x
  • 4

Víra musí být živá, to znamená, musí se stát víc než přesvědčením – činem! II/28, 2 Takové zázraky, jaké si představují mnozí věřící v Boha, neexistují. II/32, 1 Člověk, který se domnívá, že má Boha v sobě, že sám je Božský nebo že se může Božským stát, žije v bludu. Má v sobě duchovní, ale nikdy Božské. V tom je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Myšlenky z poselství Gr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu koupíte i tady

Specifikace Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 124 Kč

Vybrané citáty z Abd-ru-shinova hlavního díla Poselství Grálu – Ve světle Pravdy. ... a dál?

Produkt Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu

Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu - parametry

Název produktu: Abd-ru-shin: Myšlenky z Poselství Grálu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Víra musí být živá, to znamená, musí se stát víc než přesvědčením – činem! II/28, 2 Takové zázraky, jaké si představují mnozí věřící v Boha, neexistují. II/32, 1 Člověk, který se domnívá, že má Boha v sobě, že sám je Božský nebo že se může Božským stát, žije v bludu. Má v sobě duchovní, ale nikdy Božské. V tom je zásadní nepřeklenutelný rozdíl. Člověk je tvor, nikoli část Stvořitele, jak si to někteří lidé snaží namluvit. Je a zůstane dílem, nikdy se nebude moci stát mistrem. II/34, 6 Pravý duševní lékař nepotřebuje nic bořit. Rozpozná dřímající dobré schopnosti, probudí je a staví na nich dále. II/35, 5 Neuvážený čin lze odčinit mnohem snáze a rychleji, nežli sklon, ať již se projevil skutkem nebo ne! II/36, 3 Není většího nebezpečí pro věc, než ponechaná mezera. Každý cítí, že je nutné ji vyplnit. II/38, 1 Lidstvo může stoupat vzhůru jen plným pochopením, nikdy ne slepou, nevědomou vírou! II/38, 2 Pravé vědění se nemůže činit nesrozumitelné, neboť má v sobě schopnost, ba potřebu vyjadřovat se prostými slovy. II/40, 3 Slepá víra není ničím jiným než bezmyšlenkovitostí a duchovní leností. II/43, 1 Vybrané citáty z Abd-ru-shinova hlavního díla Poselství Grálu, které vysvětluje nevyřešené otázky lidského bytí. Vědění v ní zprostředkované ukazuje vážně hledajícímu a věcně zkoumajícímu čtenáři cestu z dnešního chaosu a všech deformací. (odstavce z díla "Ve světle Pravdy" : poselství Grálu od Abd-ru-shina) Vybrané citáty z Abd-ru-shinova hlavního díla Poselství Grálu – Ve světle Pravdy.

Autor: Abd-ru-shinVazba: Pevná s přebalem matnáISBN: 978-3-7860-394-8Počet stran: 56Rozměry: 200,0 x 140,0 x 15,0 Autor: Abd-ru-shinNakladatelství: Integrál BrnoVazba: Pevná s přebalem matnáPočet stránek: 56Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x15 mmISBN: 978-3-7860-394-8 Kniha: Myšlenky z Poselství Grálu, Abd-ru-shin,, INTEGRÁL Brno, s.r.o., Knihy - Populárně naučná pro dospělé - Duchovní literatura - Všeobecné a ostatní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.