Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook

Učebnice/Odborná literatura

A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ - Cambridge English. Ucelená řada učebnic pro výuku angličtiny na základních školách od 4. do 9. ročníku, využitelná i pro osmiletá gymnázia zahraniční kurz s českou úpravou projekt Parcel of English využití mezipředmětových vztahů a zájmu o vědění jeden díl na dva školní roky Původní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Publikace: Cambridge English For Schools 3 Workbook - Littlejohn, A. & Hicks, D.. Učebnice pro young learners.Cambridge English for Schools je oblíbená mezi učiteli a studenty na celém světě. Nejnovější poznatky z vyučování angličtiny se prolínají s obecnými vzdělávacími cíli. Kurz se skládá z pěti úrovní. Obsahuje též Starter pro naprosté začátečníky. Každá úroveň je rozvržená přibližně do 80 vyučovacích hodin. Publikace: Cambridge English For Schools 3 Workbook - Littlejohn, A. & Hicks, » ... a dál?

Produkt A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook

A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook - parametry

Název produktu: A. Littlejohn: Cambridge English For Schools 3 Workbook
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 352 Kč
Ušetríte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk ZŠ - AJ - Cambridge English. Ucelená řada učebnic pro výuku angličtiny na základních školách od 4. do 9. ročníku, využitelná i pro osmiletá gymnázia zahraniční kurz s českou úpravou projekt Parcel of English využití mezipředmětových vztahů a zájmu o vědění jeden díl na dva školní roky Původní učebnice britského nakladatelství Cambridge byly přepracovány tak, aby vyhovovaly požadavkům škol i osnov MŠMT ČR. Žáky ve svých pěti dílech dovedou od úrovně začátečníků na úroveň středně pokročilých. Při využití na běžných ZŠ navrhujeme rozvržení každého dílu do dvou učebních roků, aby mohla být věnována dostatečná pozornost procvičení jazyka, ale také obsaženým faktům z různých oblastí. Témata v učebnicích zahrnují vždy lekci komunikativní, gramatickou, projektovou, lekci reálií (od Velké Británie až po Jižní Afriku) a lekci opakovací. Díl Starter uvádí v 1.-7. lekci pokyny ke cvičením v češtině, aby se žákům usnadnil vstup do cizího jazyka, dále se postupně přechází do angličtiny a od 1. dílu jsou komponenty jednojazyčné. Pracovní sešity obsahují upevňovací a rozšiřující cvičení, lekce určené k samostudiu a také obrázkový slovníček základních pokynů učitele a konverzačních obratů. Přehled gramatiky v pracovním sešitě dílu Starter je český, s uvedením podrobnějších poznámek k jevům specificky těžkým pro české žáky. Pro žáky i učitele jsou dále určeny příručky Grammar & Vocabulary (k dílům 1-3), které obsahují český přehled gramatiky, další gramatická a překladová cvičení s klíčem a také anglicko-český slovníček s přepisem výslovnosti. Učiteli pomáhá řada Cambridge English for Schools nejen v učebnici, pracovním sešitě či gramatické příručce, ale také v metodice, kde je kromě plánů hodin pro jednotlivé lekce abecední průvodce metodickou teorií i praxí (A to Z Methodology). Metodické příručky k dílu Starter a 1. dílu existují v české i anglické verzi. Další pomoc přináší také nové testy v samostatných publikacích Cambridge English for Schools offers: - interesting topics that make pupils want to learn - enjoyable activities to encourage students to take part in class - content with strong links across the school curriculum, making the material relevant and helping to build students' confidence - an approach that builds learner independence - a supporting Teacher's Book containing comprehensive notes, and a free accompanying A-Z of Methodology. The course consists of four levels plus a starter level. This photocopiable book of tests provides thorough testing on all Themes, through written progress tests, and also listening and speaking sections. In addition, every Theme contains a quiz in order to test knowledge of the content of the course. This five-level course for young students has won worldwide praise for its innovative approach that really works. It was the first course to be fully based on CLIL (Content and Language Integrated Learning) principles. Cambridge English for Schools features a communicative, task-based approach w


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.