Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Prüfungsvorbereitung Zertifikat Deutsch B1 - Testbuch. Cvičebnice s klíčem Cvičebnice So geht´s je ideální pomůckou k přípravě na novou maturitu a zkoušku Zertifikat Deutsch. Lze ji použít paralelně k jakékoliv učebnici na úrovni Grundstufe. Součástí jsou 2 CD obsahující všechny poslechové texty ke globálnímu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67647
skladem

Jaké má kniha
So geht´s noch besser z..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD koupíte i tady

Specifikace A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 391 Kč

, Cvičebnice So geht´s je ideální pomůckou k přípravě na novou maturitu a zkoušku Zertifikat Deutsch. Lze ji použít paralelně k jakékoliv učebnici na úrovni Grundstufe. Co v 15 lekcích učebnice naleznete? Trénink čtyř jazykových dovedností (čtení, poslech, psaní a mluvení) v tématickém kontextu; široké spektrum témat vázané ke zkoušce Zertifikat Deutsch a k nové maturitě. Druh sortimentu : Kniha, So geht´s, Jazyk : Němčina, Počet stran : 184 ... a dál?

Produkt A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD

A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD - parametry

Název produktu: A. Fischer-Mitzivirus, S. Janke-Papanikolau: So geht´s noch besser zum Zertifikat Deutsch + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 602 Kč
Ušetríte až: 211 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prüfungsvorbereitung Zertifikat Deutsch B1 - Testbuch. Cvičebnice s klíčem Cvičebnice So geht´s je ideální pomůckou k přípravě na novou maturitu a zkoušku Zertifikat Deutsch. Lze ji použít paralelně k jakékoliv učebnici na úrovni Grundstufe. Součástí jsou 2 CD obsahující všechny poslechové texty ke globálnímu, detailnímu a selektivnímu poslechu.. Co v 15 lekcích učebnice naleznete? Trénink čtyř jazykových dovedností (čtení, poslech, psaní a mluvení) v tématickém kontextu; široké spektrum témat závazných ke zkoušce Zertifikat Deutsch a k nové maturitě; typy úloh vyskytující se u obou zkoušek (globální, selektivní a detailní porozumění čtenému a slyšenému, psaní dopisů a cvičení k ústnímu projevu); zajímavé informace o reáliích německy mluvících zemí. Učebnice je rozdělena do tří úrovní pro 5 lekcích. První úroveň je jednoduchá (odpovídá stupni A2 Společného evropského referenčního rámce). Rozsah úloh je nejprve omezený s postupně přibývající obtížností. Druhý stupeň je náročnější a třetí na úrovni certifikátu. Cvičebnici lze probrat systematicky a tím procvičit, zopakovat nebo prohloubit určité dovednosti nebo použít jako doplňkový materiál k jakékoliv učebnici Grundstufe. Kniha testů ideální pro mládež a dospělé, kteří se chtějí cíleně připravit ke zkoušce Zertifikat Deutsch nebo k nové maturitě. Vhodné jako materiál do výuky nebo k samostudiu. Naleznete zde 10 kompletních modelových testů, které odpovídají požadavkům zkoušky Zertifikat Deutsch. K procvičení jsou tu všechny typy úloh, které se u zkoušky vyskytují (globální, detailní a selektivní porozumění čtenému a slyšenému textu, Sprachbausteine, písemný a ústní projev). V závěru knihy naleznete informace o podmínkách zkoušky, pokyny, řešení a komentáře ke kontrole bez učitele a transkripci poslechových textů. K testovému sešitu jsou k dispozici dvě CD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.