MENU

Srovnání cen » Dům, byt a zahrada » Ochranné pracovní pomůcky » Ostatní z kategorie ochranné pracovní pomůcky » Srovnání cen 3M G 3000 UVikátor EX

Ostatní z kategorie ochranné pracovní pomůcky

3M G 3000 UVikátor EX

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 7318640053670

Pracovní bezpečnostní helma 3M G300 ve fluorescenční barvě je velice lehká a byla navržena ve spolupráci s pracovníky v lesnictví a průmyslu. Využít ji můžete v drsném prostředí a náročnými požadavky na ochranu. Díky krátkému štítku poskytuje maximálně široké zorné pole. Pevné a pohodlné upevnění poskytuje 4-bodové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Doporučujeme 3M G 3000 UVikátor EX

Nejlevnější nabídky

Specifikace 3M G 3000 UVikátor EX

Kategorie Ostatní z kategorie ochranné pracovní pomůcky
Výrobce 3M
Nejnižší cena 508 Kč

3M G3000 přilba oranžová.. Bezpečnostní přilba G3000 byla navržena v úzké spolupráci s pracovníky v oblasti lesnictví a průmyslu, je určena pro použití v nepříznivých podmínkách s vysokými nároky na účinnou vysokou ochranu a splnění normy EN 397, přilba je vyrobena zplastu ABS stabilizovaného proti vlivu ultrafialového záření, vybavena indikátorem signalizujícím čas a výměnu přilby, hmotnost: 310 g, 4-bodové textilní uchycení s upínacím kolečkem, upínací systém může být otočen o 180°C, což umožňuje přilbu nosit » ... a dál?

Produkt 3M G 3000 UVikátor EX

3M G 3000 UVikátor EX - parametry

Název produktu: 3M G 3000 UVikátor EX
Výrobce: 3M
Minimální cena: 508 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní bezpečnostní helma 3M G300 ve fluorescenční barvě je velice lehká a byla navržena ve spolupráci s pracovníky v lesnictví a průmyslu. Využít ji můžete v drsném prostředí a náročnými požadavky na ochranu. Díky krátkému štítku poskytuje maximálně široké zorné pole.

Pevné a pohodlné upevnění poskytuje 4-bodové textilní uchycení. Otočný upínací systém můžete otočit o 180°, což Vám umožní nosit přilbu přední částí dozadu - ideální pro práci v úzkých prostorech nebo ve výškách.

Oproti ostatním přilbám má optimalizovanou ventilaci s větším množstvím větracích otvorů. Tvar helmy je jemně zaoblený, aby nedocházelo k zadrhávání o okolní překážky, například o větve. barva fluorescenční žlutá teplotní odolnost -30 až +50 °C norma EN 397 materiál ABS s UV stabilizací nastavitelná velikost pomocí kolečka od 54 do 62 cm Patentovaný snímač Uvicator™ umožní uživateli snadno rozpoznat, kdy byla přilba vystavena nadměrnému množství UV záření, takže je nutná její výměna. Pár centimetrů pod nejvyšším bodem přilby je umístěn kruhový disk. Ten se při vystavení slunečnímu záření kalibruje, aby zaznamenal množství UV záření. Při tom postupně mění barvu ve směru hodinových ručiček od červené k bílé. Když je celý bílý, znamená to nutnost přilbu vyměnit. Dielektrické pracovní helmy se čtyřbodovým textilním uchycením a upínacím kolečkem. Hladký design zabraňuje zadrhnutí přilby. Součástí jsou ventily umožňující větrání. Zabudovaný indikátor postupným blednutím určuje, kdy je čas na výměnu přilby. Vhodná do stavebnictví a lehkého průmyslu. barva: bílá, žlutá, oranžová, červená, světle zelená, tmavě zelená, modrá materiál: ABS plast velikost: 54 - 62 cm (nastavitelná zadním upínacím kolečkem) uchycení: 4bodové teplotní odolnost: -30 °C až +50 °C elektrická izolační schopnost: do 1 000 V a 440 Vac životnost: 5 let certifikace: EN 397 hmotnost: 310 g indikátor času pro výměnu přilby Model G3000 byl vytvořen ve spolupráci s lesnickým průmyslem. Navrženo pro náročné pracovní podmínky a pro nejvyšší ochranu, poskytuje nejlepší možnou ventilaci a viditelnost. Vnitřek se dá otočit o 180°, takže se přilba se štítem dá nosit na krku. To představuje velkou výhodu při práci ve stísněných prostorech a při lezení. Uvicator senzor měří na slunci přijímané UV záření. Červená se v průběhu času mění pomalu na bílou. Pokud je Uvicator senzor celý bílý, helma obdržela nejvyšší přípustné záření a musí se vyměnit.


Přidat recenzi pro 3M G 3000 UVikátor EX

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.