19" Patch pan. Solarix 24xRJ45 CAT6 STP nerez 0,5U
19" Patch pan. Solarix 24xRJ45 CAT6 STP nerez 0,5U

19" Patch pan. Solarix 24xRJ45 CAT6 STP nerez 0,5U

80% 1x
od 0 Kč

Patch panel Solarix SX24HD-6-STP-SL je stíněný panel kategorie 6 (CAT6) pro budování rozlehlých sítí se stíněnými (STP) kabely, který je osazen 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. Tento panel bez problémů převyšuje požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 6 a třídu vedení Class…

Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: 19" Patch pan. Solarix 24xRJ45 CAT6 STP nerez 0,5U
Výrobce: SOLARIX
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Patch panel Solarix SX24HD-6-STP-SL je stíněný panel kategorie 6 (CAT6) pro budování rozlehlých sítí se stíněnými (STP) kabely, který je osazen 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. Tento panel bez problémů převyšuje požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 6 a třídu vedení Class E, včetně všech nejnovějších dodatků.

CAT6 pracuje s šířkou pásma 250 MHz a umožní dosáhnout přenosové rychlosti až 1 GB/s s garancí funkčnosti všech standardizovaných protokolů až po 1000BASE-TX. Přestože je dnes možné vytvořit strukturovanou síť pomocí bezdrátové technologie, kabely jsou stále nejstabilnější a nejspolehlivější možností.

Panel z nerezové oceli je navrhnut tak, aby byl robustní a spolehlivý, poskytoval maximální výkon a umožnil jednoduchou instalaci. Součástí těla panelu je vyvazovací lišta pro pevné uchycení a přehledné uspořádání datového kabelu. Součástí patch panelu je zemnící drát, který slouží k instalaci stíněné kabeláže. Ten je možné využít k propojení stíněných vložených komponentů přímo se zemněním rozvaděče.

Eliminace Alien Crosstalku

Alien Crosstalk je přeslech mezi páry kabelů v jednom kabelovém svazku, který je ovlivněn vzdáleností jednotlivých kabelů, frekvencí signálu i velikostí zkrutu. Čím je vyšší frekvence signálu, tím se zvyšují hodnoty Alien Crosstalku. Stejně tak platí, že rušení je větší v kabelových párech s menším zkrutem a vůbec nejhorší rušení signálu probíhá v párech se stejným zkrutem. Odstup šumu, přeslechy a útlum jsou však u kategorie 6 výrazně nižší než u kategorie 5E.

Podpora PoE

Velkou výhodou je podpora PoE, tedy možnost napájení pomocí Ethernetu, které výrazně sníží vynaložený čas pro instalaci i náklady na provoz. Technologie Power of Ethernet vám umožní, aby 1 ethernetový kabel současně přenášel elektřinu i data. Díky tomuto řešení ušetříte zásuvky i napájecí kabely, kdy stačí zapojit pouze 1 datový konektor namísto 2 konektorů. PoE tak zajistí zálohované napájení i při výpadku napájecí sítě v okolí přístroje – centrální zdroj PoE je obvykle napájen ze zdroje nepřerušovaného napájení (UPS).

Velikost 0,5U

Panel s velikostí 0,5U je vhodný pro montáž do 19palcových datových rozvaděčů. U těchto panelů je důraz kladen na maximální úsporu místa v rozvaděči, kdy do výšky 1U lze jednoduše nainstalovat až 48 portů. Patch panel tak skvěle poslouží správci sítě k použití spojovacích a směrovacích obvodů pro monitorování, propojení a testování obvodů flexibilním způsobem nebo k připojení jednotlivýc

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze