Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen 1000 řešení alternativní medicíny

Učebnice/Odborná literatura

1000 řešení alternativní medicíny cena od 0 Kč

1000 řešení alternativní medicíny

Hodnocení: 1x
  • 4

Konvenční medicína používá chemické substance, které nepocházejí z přírody a jejichž vedlejší účinky jsou často nepředstavitelné. Proto se v poslední době stále více a více lidí vrací ke kořenům medicíny, k tzv. alternativní medicíně. Často lze léčbu tělesných neduhů či nemocí totiž řešit alternativními postupy, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

1000 řešení alternativní medicíny - parametry

Název produktu: 1000 řešení alternativní medicíny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Konvenční medicína používá chemické substance, které nepocházejí z přírody a jejichž vedlejší účinky jsou často nepředstavitelné. Proto se v poslední době stále více a více lidí vrací ke kořenům medicíny, k tzv. alternativní medicíně. Často lze léčbu tělesných neduhů či nemocí totiž řešit alternativními postupy, které pocházejí z východní medicíny a jež vám přiblíží tato obsáhlá kniha, která vyčerpávajícím způsobem zpracovává všechny potřebné poznatky o nejrůznějších přístupech alternativní léčby a podává čtenářům souhrnné a systematické informace.Konvenční medicína používá chemické substance, které nepocházejí z přírody a jejichž vedlejší účinky jsou často nepředstavitelné. Proto se v poslední době stále více a více lidí vrací ke kořenům medicíny, k tzv. alternativní medicíně. Často lze léčbu tělesných neduhů či nemocí totiž řešit alternativními postupy, které pocházejí z východní medicíny a jež vám přiblíží tato obsáhlá kniha, která vyčerpávajícím způsobem zpracovává všechny potřebné poznatky o nejrůznějších přístupech alternativní léčby a podává čtenářům souhrnné a systematické informace. Popis Úryvek z úvodu: Každoročně utrácejí miliony Evropanů i Američanů obrovské částky peněz za nejrůznější alternativní, doplňkové či holistické terapie. Světová zdravotnická organizace je toho názoru, že asi 70 procent světové populace je závislé buď částečně nebo zcela na přírodních léčitelských postupech a že 20 až 50 procent obyvatel industrializovaných zemí využívá uvedené postupy velmi často. Je obtížné určit důvody takového vzestupu či dokonce boomu oblíbenosti alternativní medicíny v západních zemích a je zřejmě celá řada faktorů, které by to mohly objasnit. Konvenční či alopatická medicína používá řadu chemických látek, které nejsou přírodního původu a jejichž sekundární účinky jsou velmi škodlivé pro zdraví. Poznání, že chemické prostředky nejsou všelékem a že mohou velmi často vyvolat stejně tolik obtíží, kolik jich odstraní, způsobilo, že mnozí lidé se opět obracejí k alternativní léčbě. Dochází k tomu, že proti nebezpečným a negativním účinkům umělých léčiv dnes stojí očistný koncept návratu k přírodě. Počet stran: 350 Rozměry: 200 × 270 Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy o alternativní medicíně. Další informace o knize 1000 řešení alternativní medicíny naleznete v článku Fyzikální terapie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.