Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ

Učebnice/Odborná literatura

Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ - a kolektiv Jaroslav Zlámal. Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Titul pokrývá tato témata. - Základní ekonomické pojmy - Úvod do tržního hospodářství - Trh výrobků a služeb - Ostatní trhy - Doprovodné jevy tržního mechanismu - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ koupíte i tady

Specifikace Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 137 Kč

Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Publikace se věnuje úvodu do tržního hospodářství, trhům výrobků a služeb, tržním mechanismům, národním hospodářstvím, bankám a jejich úlohám, národohospodářským agregátům, zahraničnímu obchodu apod. Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie ekonomie. Špičková kvalita tisku, grafické zpracování a úprava. Učebnice plně odpovídá osnovám » ... a dál?

Produkt Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ

Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ - parametry

Název produktu: Zlámal Jar., Kolektiv: Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 137 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ - a kolektiv Jaroslav Zlámal. Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Titul pokrývá tato témata. - Základní ekonomické pojmy - Úvod do tržního hospodářství - Trh výrobků a služeb - Ostatní trhy - Doprovodné jevy tržního mechanismu - Úloha státu v tržním hospodářství - Nástroje hospodářské politiky státu - Národní hospodářství - Národohospodářské agregáty - Banky a jejich úloha v hospodářství země - Cyklický vývoj tržního hospodářství - Zahraniční obchod - Podnik - Podnikání / Činnost podniku - Daně a poplatky - Zaměstnání - Osobní finance - Moje ekonomické povědomí Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie ekonomie. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování. Ekonomie - Občanský a společenskovědní základ - a kolektiv Jaroslav Zlámal od nakladatelství Computer Media s.r.o. v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na ekonomii. Publikace se věnuje úvodu do tržního hospodářství, trhům výrobků a služeb, tržním mechanismům, národním hospodářstvím, bankám a jejich úlohám, národohospodářským agregátům, zahraničnímu obchodu apod.

Publikace je celobarevná, učivo témat doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie ekonomie. Špičková kvalita tisku, grafické zpracování a úprava.

Učebnice plně odpovídá osnovám tématu Ekonomika a podnikání ze vzdělávacího programu RVPKniha je psána velmi čtivě a poutavě a dokáže pro ekonomii a ekonomiku nadchnout i ty žáky či studenty, kteří v ní obvykle vidí pouze vědu plnou nesourodých čísel. Podtitul: Občanský a společenskovědní základAutor: Jaroslav Zlámal; Jakub HaluzaRok vydání­: 2011Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7402-093-3Počet stran: 104Rozměry: 303,0 x 210,0 x 6,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.