Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky

Knihy

Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky – Vzpomínky novináře a ekonoma 1945–1995 - Zdislav Šulc. Padesát bouřlivých let zachycuje ve svých vzpomínkách významný český novinář a ekonom Zdislav Šulc. Pracoval jako zástupce šéfredaktora Rudého práva a spolu s dalšími razil cestu novým progresivním myšlenkám. Coby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8225

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky koupíte i tady

Specifikace Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 131 Kč

Adesát bouřlivých let zachycuje ve svých vzpomínkách významný český novinář a ekonom Zdislav Šulc. Pracoval jako zástupce šéfredaktora Rudého práva a spolu s dalšími razil cestu novým progresivním myšlenkám. Coby žurnalista a také spolupracovník Ekonomického ústavu ČSAV byl přímým svědkem mnohých dějinných událostí (měnová reforma v roce 1953, přípravy ekonomické reformy v šedesátých letech, události roku 1968 aj.) a setkával se s řadou významných postav politiky i ekonomiky. ... a dál?

Produkt Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky

Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky - parametry

Název produktu: Zdislav Šulc: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky – Vzpomínky novináře a ekonoma 1945–1995 - Zdislav Šulc. Padesát bouřlivých let zachycuje ve svých vzpomínkách významný český novinář a ekonom Zdislav Šulc. Pracoval jako zástupce šéfredaktora Rudého práva a spolu s dalšími razil cestu novým progresivním myšlenkám. Coby žurnalista a také spolupracovník Ekonomického ústavu ČSAV byl přímým svědkem mnohých dějinných událostí (měnová reforma v roce 1953, přípravy ekonomické reformy v šedesátých letech, události roku 1968 aj.) a setkával se s řadou významných postav politiky i ekonomiky. Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky – Vzpomínky novináře a ekonoma 1945–1995 - Zdislav Šulc od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha: Z jeviště i zákulisí české politiky a ekonomiky; Autor: Šulc Zdislav; Ke krizové situaci 20 století, O nutnosti změny myšlení, Goethova nauka o metamorfóze, O kosmickém původu života, Zvířecí říše a astrální tělo, Záhrada lidského já, Jak vzniká vědomí?, Existuje ... Autor knihy Zdislav Šulc, Vydavatelstvo Doplněk, , Vzpomínky novináře a ekonoma 1945-1995


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.