Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Knihy naučná literatura

Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně prodlužuje poskytování náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti a karanténě ze 14 na 21 kalendářních dnů. Tato publikace podává komplexní výklad poskytování náhrady mzdy, platu, respektive i odměny z dohody o pracovní činnosti zaměstnancům zaměstnavatelem. Výklad dává do » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů

Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Třetí vydání úspěšné publikace reaguje na změny v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí, provedené zákonem č. 347/2010 Sb. Změna pro období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 dočasně prodlužuje poskytování náhrady mzdy při dočasné pracovní neschopnosti a karanténě ze 14 na 21 kalendářních dnů. Tato publikace podává komplexní výklad poskytování náhrady mzdy, platu, respektive i odměny z dohody o pracovní činnosti zaměstnancům zaměstnavatelem. Výklad dává do souvislostí s dalšími ustanoveními zákoníku práce i zákona o nemocenském pojištění, respektive dalších právních předpisů. Mimo jiné se věnuje též problematice pracovní doby a zjišťování průměrného výdělku, což s věcí velmi souvisí, a to i s ohledem na zvláštní daňový režim této náhrady mzdy. Autor se nevyhýbá ani problémovým otázkám, například srážek z dávek nemocenského pojištění. Text je obohacen mnoha praktickými příklady a je rozšířen na základě zkušeností a častých dotazů. Kniha má zejména praktický, ale i teoretický význam. Publikace: Náhrada mzdy zaměstnance po dobu prvních tří týdnů nemoc - Šubrt Bořivoj. Autor knihy Bořivoj Šubrt, Vydavatelstvo Wolters Kluwer Bořivoj ŠubrtWolters KluwerKniha, čeština, 136 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.