Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik

Knihy

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik

Hodnocení: 1x
  • 4

LEGAL ENGLISH AND ITS GRAMMATICAL STRUCTURE - Patrik Ambrus, Miroslav Bázlik. Tato publikace má za cíl přiblížit především gramatické znaky právního anglického psaného textu, které tvoří určitý systém, který má své specifické znaky často připomínající starší vývojová stádia angličtiny, neboť se jedná o oblast, v níž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik koupíte i tady

Specifikace Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 298 Kč

Tato publikace má za cíl přiblížit především gramatické znaky právního anglického psaného textu, které tvoří určitý systém, který má své specifické znaky často připomínající starší vývojová stádia angličtiny, neboť se jedná o oblast, v níž hraje velkou úlohu tradice zachovaná v právních textech ze staršího období. Tyto prvky se přetransformovaly na charakteristické znaky dnešní právní angličtiny. Pokud jde o gramatiku, prakticky neexistuje oblast, kde by se v právním textu nevyskytovaly zvláštnosti příznačné pro » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik

Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer ČR (Aspi) Legal English and its Grammatical Structure - Ambrus Patrik
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 363 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

LEGAL ENGLISH AND ITS GRAMMATICAL STRUCTURE - Patrik Ambrus, Miroslav Bázlik. Tato publikace má za cíl přiblížit především gramatické znaky právního anglického psaného textu, které tvoří určitý systém, který má své specifické znaky často připomínající starší vývojová stádia angličtiny, neboť se jedná o oblast, v níž hraje velkou úlohu tradice zachovaná v právních textech ze staršího období. Tyto prvky se přetransformovaly na charakteristické znaky dnešní právní angličtiny. Pokud jde o gramatiku, prakticky neexistuje oblast, kde by se v právním textu nevyskytovaly zvláštnosti příznačné pro tento jazykový registr. Mnohé ze zvláštností dokonce do jisté míry odporují běžným gramatickým pravidlům. Touto studií autoři chtějí poukázat na důležitost gramatiky při lingvistické charakteristice anglických právních textů. Publikace je určena všem, kdo přicházejí do styku s anglickým právním textem, ať už při jeho interpretaci nebo tvorbě, a to hlavně překladatelům. Uživatel může k osvojení si jazykových zvláštností právní angličtiny využít cvičení, která pomáhají procvičovat a upevňovat dovednost vhodně zacházet s jazykovými prostředky právního jazyka. LEGAL ENGLISH AND ITS GRAMMATICAL STRUCTURE - Patrik Ambrus, Miroslav Bázlik od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Miroslav Bázlik, Patrik Ambrus, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2009


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.