Wiky Fotbalové branky set

TOP 7 4. Nejprodávanější

od 209 Kč
Fotbalová branka set 2 branky, 2 sítě, míč a pumpa, rozměry, 61 × 40 cm × 29cm, materiály PVC a PE. Máte doma malého sportovce, který si rád kope s míčem? Pak mu nesmí chybět fotbalová branka s míčem. Vaše dítě si s tímto setem užije spoustu zábavy a bude stále v pohybu. Balení obsahuje 2 branky se sítěmi, míč a k němu i potřebnou pumpu. Složené branky nezaberou mnoho místa a snadno je tak přenesete. Jejich sestavení vám zabere maximálně 15…

Popis produktu

Fotbalová branka set 2 branky, 2 sítě, míč a pumpa, rozměry, 61 × 40 cm × 29cm, materiály PVC a PE. Máte doma malého sportovce, který si rád kope s míčem? Pak mu nesmí chybět fotbalová branka s míčem. Vaše dítě si s tímto setem užije spoustu zábavy a bude stále v pohybu. Balení obsahuje 2 branky se sítěmi, míč a k němu i potřebnou pumpu. Složené branky nezaberou mnoho místa a snadno je tak přenesete. Jejich sestavení vám zabere maximálně 15 minut a šikovné děti si je postaví samy. Fotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a síť z polyethylenu, takže vám poslouží opravdu dlouho. Se sadou branek a míčem se nyní můžete pustit do pořádného matche a snažit se dát co nejvíce gólů.  Klíčové vlastnosti fotbalového setu branek a míčeS fotbalovým setem se vaše dítě skvěle zabaví a bude stále v pohybuSložené branky jsou velmi skladné a snadno přenositelnéSestavení fotbalových branek vám zabere maximálně 15 minutFotbalová sada je vyrobená z kvalitního a odolného PVC a sítě z polyethyl 2 branky velikost 61x40x29 cm, 1 míč, pumpička Přijde vhod dětská fotbalová branka pro Vašeho juniora? Vyberte si branku, kterou dodáváme v rozloženém stavu. Sestrojení fotbalové branky Vám pak zabere jen cca 10-15 min a zvládnou to i šikovné děti. Branka je znovu rozložitelná, takže jde perfektně skladovat a přenášet. Je ideální i na dovolenou - svou branku jednoduše složíte do krabice a může se jet. kvalitní a odolná PVC konstrukce síť PE Balení obsahuje: 2 branky 2 sítě 1 míč pumpa pro nafouknutí…