Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély

Učebnice/Odborná literatura

Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély

Hodnocení: 1x
  • 4

Naše superego vzniká hlavne zvnútornením skúseností s interakciou s rodičom/rodičmi či náhradnými rodičmi a ďalšími autoritami. - Je tento náš ""vnútorný rodič"", ktorý nás sprevádza aj v ďalšom živote prevažne dobroprajný alebo hlavne kritizujúci, či dokonca hlavne sabotujúci (v transakčnej ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82327

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély koupíte i tady

Specifikace Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 130 Kč

Naše superego vzniká hlavne zvnútornením skúseností s interakciou s rodičom/rodičmi či náhradnými rodičmi a ďalšími autoritami. - Je tento náš "vnútorný rodič", ktorý nás sprevádza aj v ďalšom živote prevažne dobroprajný alebo hlavne kritizujúci, či dokonca hlavne sabotujúci (v transakčnej analýze sa hovorí aj o "matke–strige, "otcovi–svini")? Superego utvárané zo silných negatívnych skúseností môže mať deštruktívny vplyv na život človeka. - Autor odkrýva subtílne » ... a dál?

Produkt Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély

Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély - parametry

Název produktu: Vydavateľstvo F Ako to poviem mojej mame? - Zoltán E. Erdély
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 182 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Naše superego vzniká hlavne zvnútornením skúseností s interakciou s rodičom/rodičmi či náhradnými rodičmi a ďalšími autoritami. - Je tento náš ""vnútorný rodič"", ktorý nás sprevádza aj v ďalšom živote prevažne dobroprajný alebo hlavne kritizujúci, či dokonca hlavne sabotujúci (v transakčnej analýze sa hovorí aj o ""matkestrige, ""otcovisvini"")? Superego utvárané zo silných negatívnych skúseností môže mať deštruktívny vplyv na život človeka. - Autor odkrýva subtílne súvislosti. (vyvlastnené self) Autor knihy Candice Proctor, Vydavatelstvo Alpress, Kniha,2007


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.