Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Pohybový aparát

VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Hodnocení: 15x
  • 3.6

Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g diclofenacum natricum. Další látky: Karbomer 974P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém, isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda. Charakteristika: Voltaren Emulgel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77852
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g koupíte i tady

Specifikace VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 189 Kč

Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ. tj. Krátkodobá lokální léčba akutních poranění jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu), poranění měkkých tkání, poúrazové stavy, natáhnutí a nebo pohmoždění, bolesti zad. ... a dál?

Produkt VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g - parametry

Název produktu: VOLTAREN Emulgel gel 1% 150 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 444 Kč
Ušetríte až: 255 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 3.6
Podrobný popis:

Účinná látka: Diclofenacum diethylaminum 1,16 g/100 mg gelu, což odpovídá 1 g diclofenacum natricum. Další látky: Karbomer 974P, cetomakrogol 1000, kaprylokaprináty lipidoalkoholů, diethylamin, krémový parfém, isopropylalkohol, tekutý parafin, propylenglykol, čištěná voda. Charakteristika: Voltaren Emulgel je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka, diklofenak patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAIDs). Použití: Voltaren Emulgel tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky. Voltaren Emulgel se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které má zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů a je možné ho běžně použít u následujících stavů: - Poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění, bolesti zad (úrazy utrpěné při sportu). - K úlevě od bolesti při nezávažných artrózách periferních kloubů a zad. Po poradě s lékařem u těchto stavů: - Lokalizované formy revmatismu měkkých tkání např. u tenisového loktu, při ztuhlém rameni. Voltaren Emulgel mohou užívat dospělí a děti od 12 let. Nepoužívejte Voltaren Emulgel: - Pokud jste někdy měli alergickou reakci na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve). Pokud si nejste jisti, zeptejte se Vašeho lékaře nebo lékárníka. Příznaky alergické reakce na tyto léčivé přípravky mohou zahrnovat: astma, sípání nebo dušnost; kožní vyrážku nebo kopřivku; otok obličeje nebo jazyka; výtok z nosu. - Pokud máte alergii na jakoukoliv pomocnou látku přípravku Voltaren Emulgel (viz. Složení). Pokud se Vás týká některá z výše uvedených podmínek, nepoužívejte přípravek Voltaren Emulgel. Možné nežádoucí účinky: Podobně jako všechny léky, může mít i Voltaren Emulgel nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Některé nežádoucí účinky, které se vyskytují vzácně a velmi vzácně mohou být vážné. Pokud zaznamenáte jakékoliv následující příznaky alergie, přestaňte používat přípravek Voltaren Emulgel a okamžitě kontaktujte lékaře nebo lékárníka: - Kožní vyrážka s puchýři; kopřivka. Vyskytuje se asi u 1 až 10 lidí z 10 000. - Sípání, dušnost nebo pocit napětí na hrudníku (astma). Vyskytuje se přibl. 1 osoby z 10 000. - Otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla. Vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000. Méně vážné nežádoucí účinky: Ostatní nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout jsou obvykle mírné, přechodné a neškodné. Pokud se Vás týkají, informujte co nejdříve, jak je to možné lékaře nebo lékárníka. - Kožní vyrážka, svědění, zčervenání nebo bolest (píchání) kůže jsou po použití časté. Tyto nežádoucí účinky se vyskytují asi u 1 až 10 lidí ze 100. - Ve velmi vzácných případech může být vaše kůže citlivější na sluneční záření. Možné příznaky jsou spálení od slunce se svěděním, otokem a pu


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.