Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve

Učebnice/Odborná literatura

Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve

Hodnocení: 1x
  • 4

Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve - Vojtěch Vladár. Monografie představuje ucelené historicko-právní dílo, zaměřené na analýzu dvou významných právních prostředků středověkého kanonického práva exceptio spolii a actio spolii, známých také jako "Remedia spolii", a jejich další vliv na vývoj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81495

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve koupíte i tady

Specifikace Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Monografia predstavuje ucelené historicko - právne dielo zamerané na analýzu dvoch významných právnych prostriedkov stredovekého kánonického práva exceptio spolii a actio spolii, známych tiež ako "Remedia spolii", a ich ďalší vplyv na vývoj cirkevného i svetského práva. Okrem toho zoširoka poukazuje na to, akým spôsobom dochádzalo k preberaniu jednotlivých kánonicko-právnych inštitútov právom svetským a na dôležitý príspevok stredovekej právnej vedy a právnictva na formovanie moderného i pozitívneho » ... a dál?

Produkt Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve

Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve - parametry

Název produktu: Vojtěch Vladár: Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 333 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve - Vojtěch Vladár. Monografie představuje ucelené historicko-právní dílo, zaměřené na analýzu dvou významných právních prostředků středověkého kanonického práva exceptio spolii a actio spolii, známých také jako "Remedia spolii", a jejich další vliv na vývoj církevního i světského práva. Kromě toho zeširoka poukazuje na to, jakým způsobem docházelo k přejímání jednotlivých kanonicko-právních institutů právem světským a na důležitý příspěvek středověké právní vědy a právnictví, na formování moderního i pozitivního práva. Publikace je určena široké odborné i laické veřejnosti, a tedy každému, kdo má zájem o získání přehledu o úloze katolické církve a jejího práva při formování evropské právní kultury. Remedia spolii v stredovekom kánonickom práve - Vojtěch Vladár od nakladatelství v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Monografia predstavuje ucelené historicko - právne dielo zamerané na analýzu dvoch významných právnych prostriedkov stredovekého kánonického práva exceptio spolii a actio spolii, známych tiež ako "Remedia spolii", a ich ďalší vplyv na vývoj cirkevného i svetského práva. Okrem toho zoširoka poukazuje na to, akým spôsobom dochádzalo k preberaniu jednotlivých kánonicko-právnych inštitútov právom svetským a na dôležitý príspevok stredovekej právnej vedy a právnictva na formovanie moderného i pozitívneho práva. Publikácia je určená širokej odbornej i laickej verejnosti, a teda každému, kto má záujem o získanie prehľadu o úlohe katolíckej cirkvi a jej práva pri formovaní európskej právnej kultúry . Kniha: Remedia spolii v stredovekom kán. práve, Vladár, Vojtěch, Nakladatelství Leges, s.r.o., Knihy - Učebnice, odborná literatura - Společenské, humanitní vědy - Právo, politologie, sociologie


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.