Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I.

Próza - beletrie

Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Anotace: První český král Vratislav je osobností v české litratuře neprávem opomíjenou. Přitom právě díky jemu se české země poprvé staly významnou silou středoevropské politiky. Dramatický příběh z druhé poloviny 11. století vypráví na základě dochovaných historických pramenů o jeho dlouhém a pohnutém životě. Boj o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I. koupíte i tady

Specifikace Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I.

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 279 Kč

První český král Vratislav je osobností v české litratuře neprávem opomíjenou. Přitom právě díky jemu se české země poprvé staly významnou silou středoevropské politiky. Dramatický příběh z druhé poloviny 11. století vypráví na základě dochovaných historických pramenů o jeho dlouhém a pohnutém životě. Boj o moc, krvavé bitvy a plenění nepřátelského území se prolínají s každodenním životem přemyslovského dvora. V pestré mozaice se rozvíjejí příběhy lásky a nevěry, popisují se rytířské turnaje, korunovační oslavy a » ... a dál?

Produkt Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I.

Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I. - parametry

Název produktu: Vlastimil Vondruška: Mezi tiárou a orlicí - Příběh prvního českého krále Vratislava I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Anotace: První český král Vratislav je osobností v české litratuře neprávem opomíjenou. Přitom právě díky jemu se české země poprvé staly významnou silou středoevropské politiky. Dramatický příběh z druhé poloviny 11. století vypráví na základě dochovaných historických pramenů o jeho dlouhém a pohnutém životě. Boj o moc, krvavé bitvy a plenění nepřátelského území se prolínají s každodenním životem přemyslovského dvora. V pestré mozaice se rozvíjejí příběhy lásky a nevěry, popisují se rytířské turnaje, korunovační oslavy a hostiny. Osudy Přemyslovců vstupují do boje císaře proti papežovi, do zápasů polského a uherského krále o moc, ale i do života předních českých velmožů. Jevištěm příběhu je celá tehdejší Evropa. Autor stejně jako ve svých předchozích knihách vykouzlil dokonalou iluzi středověkého života, zpracovanou moderním a čtivým stylem. Rozsahem a historickou věrohodností patří mezi nejzajímavější romány posledních let. Vlastimil Vondruška historické knihy skutečně umí. Napsal jich řadu a

mnoho z nich se stalo bestsellery. Nepodíváte se na naši nabídku dalších knih Vlastimila Vondrušky? DALŠÍ KNIHY VLASTIMILA VONDRUŠKY Komentář: Náš tip: Vlastimil Vondruška historické knihy skutečně umí. Napsal jich řadu a mnoho z nich se stalo bestsellery. Nepodíváte se na naši nabídku dalších knih Vlastimila Vondrušky? DALŠÍ KNIHY VLASTIMILA VONDRUŠKY Publikace: Mezi tiárou a orlicí - Vlastimil Vondruška. Již třetí vydání životopisného románu o životě a době prvního

českého krále Vratislava. Příběh vychází z dobových kronik a věrně

zobrazuje dějiny státu ve druhé polovině 11. století. Publikace: Mezi tiárou a orlicí - Vlastimil Vondruška.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.