Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Vladimír Nezkusil, Učebnice zahrnuje období od nejstarších literárních památek až k počátkům českého národního obrození a prochází tak literárními dějinami pěti tisíciletí. Autor využívá poznatky ze své dlouholeté pedagogické praxe a ukazuje, jak se postupně utvářela a vrstvila životní zkušenost celého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ koupíte i tady

Specifikace Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 92 Kč

Čtyřdílná řada učebnic zkušeného autora i pedagoga je určena především pro gymnázia. Vybrané ukázky postihují podstatné rysy literárního vývoje, respektují zájmy mladého čtenáře a podněcují k hledání vlastních názorů na literaturu. (nejstarší literární památky : počátky českého národního obrození) ... a dál?

Produkt Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ

Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ - parametry

Název produktu: Vladimír Nezkusil: Literatura - Česká a světová literatura pro 1. ročník SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Vladimír Nezkusil, Učebnice zahrnuje období od nejstarších literárních památek až k počátkům českého národního obrození a prochází tak literárními dějinami pěti tisíciletí. Autor využívá poznatky ze své dlouholeté pedagogické praxe a ukazuje, jak se postupně utvářela a vrstvila životní zkušenost celého lidstva. Cílem učebnice je zprostředkovat tuto zkušenost žákům a obohatit tak jejich literární vědomí. Učebnice tvoří nedělitelný celek s Čítankou české a světové literatury pro 1. ročník SŠ. Vybrané ukázky postihují podstatné rysy literárního vývoje, respektují přitom zájmy čtenářů dané věkové skupiny a nabízejí podněty k hledání vlastních názorů na literaturu. Druh sortimentu : Kniha, Česká a světová literatura pro 1.ročník středních škol, Jazyk : Čeština, Počet stran : 152 Literatura a čítanky pro gymnázia-ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT ČR a oceněná Zlatou stuhou. Čtyřdílná řada učebnic zkušeného autora i pedagoga je určena především pro gymnázia. Vybrané ukázky postihují podstatné rysy literárního vývoje, respektují zájmy mladého čtenáře a podněcují k hledání vlastních názorů. Literatura. Čítanka literatury.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.