Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka

Učebnice/Odborná literatura

Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka - Vladimír Černík;Kolektiv. Učebnice je třetí částí nové řady přírodopisů pro 6.-9. ročník ZŠ, popřípadě pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Pojetím vychází z původního vydání, je však upravená a doplněná v souladu se záměry a požadavky RVP ZV. Významně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka koupíte i tady

Specifikace Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Učebnice je třetí částí nové řady přírodopisů pro 6.-9. ročník ZŠ, popřípadě pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Pojetím vychází z původního vydání, je však upravená a doplněná v souladu se záměry a požadavky RVP ZV. Významně inovována je také obrazová a grafická stránka. Obsah učebnice je členěn do tří hlavních kapitol: Původ a vývoj člověka, Biologie člověka a Člověk a dědičnost. Nejrozsáhlejší je druhá kapitola, která postupně probírá stavbu i funkci všech orgánových soustav v lidském těle. Učivo je » ... a dál?

Produkt Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka

Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka - parametry

Název produktu: Vladimír Černík: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka - Vladimír Černík;Kolektiv. Učebnice je třetí částí nové řady přírodopisů pro 6.-9. ročník ZŠ, popřípadě pro nižší ročníky víceletých gymnázií. Pojetím vychází z původního vydání, je však upravená a doplněná v souladu se záměry a požadavky RVP ZV. Významně inovována je také obrazová a grafická stránka. Obsah učebnice je členěn do tří hlavních kapitol: Původ a vývoj člověka, Biologie člověka a Člověk a dědičnost. Nejrozsáhlejší je druhá kapitola, která postupně probírá stavbu i funkci všech orgánových soustav v lidském těle. Učivo je prakticky zaměřené, takže se žáci seznámí i se zásadami péče o vlastní zdraví, s prevencí chorob a se základy první pomoci. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž utváření směřuje, a očekávaných výstupů. Má novou schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Přírodopis 8 pro základní školy - Biologie člověka - Vladimír Černík;Kolektiv. Přírodopis 8 Biologie člov RVP - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 80 str. - IS Vladimír ČerníkSPN-pedagogické nakladatelství 2009Kniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.