Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch

Knihy

Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch

Hodnocení: 1x
  • 4

Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každému dílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch koupíte i tady

Specifikace Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 50 Kč

Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každému dílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovým textům a oboustranný slovník. Ke čtvrtému dílu jsou navíc připojeny ukázky německé » ... a dál?

Produkt Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch

Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch - parametry

Název produktu: Věra Höppnerová: Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 50 Kč
Maximální cena: 182 Kč
Ušetríte až: 132 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každému dílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovým textům a oboustranný slovník. Ke čtvrtému dílu jsou navíc připojeny ukázky německé krásné literatury, které studenty seznámí s nejvýznamnějšími spisovateli této jazykové oblasti. Metodická příručka ke každému dílu poskytuje učiteli návod k práci ve výuce a rozšiřuje informace o reáliích probíraných v základní učebnici. Součástí příručky jsou kontrolní testy, diktáty a poslechové texty na kazetách namluvené rodilými mluvčími. Deutsch für Gymnasien 4 - Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice "Deutsch für Gymnasien 4" je posledním dílem čtyřdílné řady učebnic pro gymnázia a jiné střední školy. Navazuje na předchozí díly jak tematicky, tak i slovní zásobou, mluvnickým učivem, strukturou, počtem lekcí a koncepcí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.