Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Valetol 12 tablet

Léky

Valetol 12 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Valetol obsahuje tři účinné látky: propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Dále přítomný kofein zlepšuje psychickou aktivitu, tlumí únavu i ospalost a zvyšuje účinky látek proti bolesti. Valetol je vysoce účinný na bolesti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77829
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Valetol 12 tablet koupíte i tady

Specifikace Valetol 12 tablet

Kategorie Léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 44 Kč

Analgetikum s obsahem propyfenazonu, kofeinu a paracetamolu. Na bolest zubů a hlavy, menstruační bolesti a na snížení horečky. ... a dál?

Produkt Valetol 12 tablet

Valetol 12 tablet - parametry

Název produktu: Valetol 12 tablet
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Valetol obsahuje tři účinné látky: propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Paracetamol působí proti bolesti a horečce. Dále přítomný kofein zlepšuje psychickou aktivitu, tlumí únavu i ospalost a zvyšuje účinky látek proti bolesti. Valetol je vysoce účinný na bolesti hlavy, zubů, menstruační bolesti, pooperační a revmatické bolesti. Valetol je vhodný pouze pro krátkodobou léčbu.Složení: Léčivé látky: Propyphenazonum 300 mg, Paracetamolum 150 mg, Coffeinum 50 mg v 1 tabletě.Pomocné látky: Předželatinovaný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelosy, mastek, kyselina stearová, magnesium – stearát, aluminium - stearát, kukuřičný škrob, sodná sůl karboxymetylškrobu, mikrokrystalická celulosa.Indikační skupina: AnalgetikumCharakteristika: Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Paracetamol působí proti bolesti a snižuje tělesnou teplotu. Kofein zesiluje protibolestivé účinky obou složek, zejména u bolestí hlavy, zmírňuje únavu a zvyšuje duševní aktivitu.Protibolestivý účinek nastupuje asi po půl hodině po požití přípravku a trvá několik hodin.Indikace: Valetol užívají dospělí a mladiství krátkodobě při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, migréně, při bolestech pohybového ústrojí, po operacích, při bolesti z nachlazení a při chřipce, při bolestivé menstruaci.Kontraindikace: Valetol nesmějí užívat pacienti se známou přecitlivělostí na léčivé látky přípravku anebo chemicky příbuzné látky, které se užívají proti zánětu a bolesti (např. kyselina acetylsalicylová), dále pacienti, kteří měli astmatický záchvat, kopřivku nebo alergickou rýmu po užívání těchto léků. Rovněž se nesmí užívat při přecitlivělosti na některou pomocnou látku přípravku. Dále se Valetol nesmí užívat při těžším onemocnění ledvin, jater, při akutní žloutence, při alkoholizmu, při vředové chorobě žaludku a dvanáctníku v akutním stavu. V případě, že jste prodělali vředovou chorobu žaludku a dvanáctníku, dále při onemocnění jater a ledvin, při vleklém zánětu slinivky břišní, při zvýšené funkci štítné žlázy, při závažných onemocněních srdce a krevního oběhu, včetně vysokého krevního tlaku, při poruchách krvetvorby a při alergiích se poraďte o vhodnosti užívání Valetolu s lékařem. Přípravek není určen pro dlouhodobé užívání pro riziko vzniku poruch krvetvorby.Přípravek není určen pro děti mladší než 15 let.Valetol se nesmí užívat v těhotenství a při kojení.Nežádoucí účinky: Během léčby Valetolem se mohou vyskytnout nežádoucí účinky jako kožní vyrážky nebo lehké zažívací obtíže (nevolnost a zvracení, tlak v nadbřišku, průjem). Velmi zřídka se po vyšších dávkáchobjeví nespavost, neschopnost koncentrace, zvýšená dráždivost.Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte o dalším užívání přípravku s lékařem.Při výskytu alergických reakcí – kopřivka, senná rýma, dále při obtížích s d


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.