Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv

Učebnice/Odborná literatura

Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie je obsahově komplexním textem věnovaným jednomu z nejžhavějších problémů současné epileptologie - praktické péči o pacienty s epilepsií, u nichž navzdory správně zvolené medikamentózní léčbě přetrvávají záchvaty. Vlastní text je rozdělen do 16 instruktivních a prakticky zaměřených kapitol, které jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv koupíte i tady

Specifikace Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 200 Kč

Monografie je v české odborné literatuře je prvním obsahově komplexním textem věnovaným jednomu z nejžhavějších problémů současné epileptologie - praktické péči o pacienty s epilepsií, u nichž navzdory správně zvolené medikamentózní léčbě záchvaty přetrvávají. Vlastní text je rozdělen do patnácti instruktivních a prakticky zaměřených kapitol, které jsou často doplněny bohatou obrazovou přílohu. Hlavní pozornost je věnována specifickým oblastem péče o pacienty s farmakorezistentní epilepsií – mj. příčinám » ... a dál?

Produkt Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv

Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv - parametry

Název produktu: Triton Farmakorezistentní epilepsie - Milan Brázdil, Jan Hadač, Petr Marusič, kolektiv
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 200 Kč
Maximální cena: 1 538 Kč
Ušetríte až: 338 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie je obsahově komplexním textem věnovaným jednomu z nejžhavějších problémů současné epileptologie - praktické péči o pacienty s epilepsií, u nichž navzdory správně zvolené medikamentózní léčbě přetrvávají záchvaty. Vlastní text je rozdělen do 16 instruktivních a prakticky zaměřených kapitol, které jsou doplněny bohatou obrazovou přílohou. Hlavní pozornost je věnována specifickým oblastem péče o pacienty s farmakorezistentní epilepsií - mj. příčinám intraktability, interdisciplinárnímu předoperačnímu vyšetření včetně semiinvazivních a invazivních postupů, problematice pseudofarmakorezistence, indikaci operační léčby, vlastním epileptochirurgickým zákrokům, psychiatrickým a sociálně-právním aspektům farmakorezistentní epilepsie atd. Druhé vydání monografie je kromě doplnění původních kapitol o aktuální poznatky rozšířeno o kapitolu věnovanou epileptickému statu. Jednotlivé kapitoly nejenže odrážejí bohaté zkušenosti autorů, ale zároveň poskytují i přehled současných vědomostí na dané téma. Vzhledem k pečlivému kolektivnímu zpracování teto složité problematiky a vlastní struktuře jednotlivých kapitol lze předkládanou monografii současně využít jako přehledný edukační materiál pro specializované epileptologické vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.