Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Kotle » Plynové kotle » Srovnání cen Thermona THERM 14 KD.A

Plynové kotle

Thermona THERM 14 KD.A

Hodnocení: 12x
  • 3.08333

Thermona THERM 14 KD.A - závěsný kotel Závěsné kondenzační kotle THERM 14 KD.A jsou moderní plynové teplovodní kotle spalující zemní plyn. Kotle jsou konstruovány jako spotřebiče využívající kondenzace vodní páry ve spalovacím procesu a vynikají vysokou účinností, minimálními emisemi do ovzduší a minimální spotřebou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Thermona THERM 14 KD.A

Kategorie Plynové kotle
Výrobce Thermona
Nejnižší cena 31 847 Kč

THERM kondenzační kotle pro vytápěníZávěsní kondenzační kotle THERM 14 KD.A jsou moderní plynové teplovodní kotle spalující zemní plyn. Kotle jsou konstruovány jako spotřebiče využívající kondenzace vodní páry ve spalovacím procesu a vynikají vysokou účinností, minimálními emisemi do ovzduší a minimální spotřebou elektrické energie. Jejich provoz je hospodárná a nezatěžuje tak životní prostředí. Výkon kotle je plynule regulovaný v rozsahu cca 16 - 100% a přizpůsobuje se automaticky okamžitým tepelným ztrátám » ... a dál?

Produkt Thermona THERM 14 KD.A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Thermona THERM 20 LX.A

Thermona THERM 20 LX.A

od 18 779 Kč

Thermona THERM 20 TCX.A

Thermona THERM 20 TCX.A

od 24 499 Kč

Thermona THERM 28 TLX.A

Thermona THERM 28 TLX.A

od 19 900 Kč

THERMONA THERM 28 KDZ.A

THERMONA THERM 28 KDZ.A

od 36 687 Kč

THERMONA THERM 28 KDC.A

THERMONA THERM 28 KDC.A

od 35 760 Kč

Thermona THERM PRO 14 X.A

Thermona THERM PRO 14 X.A

od 18 284 Kč

Novinky z okolí


Thermona THERM 14 KD.A - parametry

Název produktu: Thermona THERM 14 KD.A
Výrobce: Thermona
Minimální cena: 31 847 Kč
Maximální cena: 33 200 Kč
Ušetríte až: 1 353 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.08 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 3.08333
Podrobný popis:

Thermona THERM 14 KD.A - závěsný kotel

Závěsné kondenzační kotle THERM 14 KD.A jsou moderní plynové teplovodní kotle spalující zemní plyn. Kotle jsou konstruovány jako spotřebiče využívající kondenzace vodní páry ve spalovacím procesu a vynikají vysokou účinností, minimálními emisemi do ovzduší a minimální spotřebou elektrické energie. Jejich provoz je hospodárný a nezatěžuje tak životní prostředí. Výkon kotle je plynule regulovaný v rozsahu cca 16 – 100 % a přizpůsobuje se automaticky okamžitým tepelným ztrátám objektu. Kotle THERM 14 KD.A je možné mimo vytápění využít navíc i k ohřevu teplé vody (dále TV) v nepřímotopném externím zásobníku pomocí externího trojcestného ventilu.

Přednosti kotlů THERM 14 KD.A: - výkonový rozsah kotlů je uzpůsoben pro využití v objektech s malou tepelnou ztrátou,   např. nízkoenergetických domech - energeticky úsporné čerpadlo - spotřeba el. energie o 50 % nižší než u běžných čerpadel - kotlům bylo Ministerstvem ŽP uděleno označení "Ekologicky šetrný výrobek" - možnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace) - elegantní nerezový design na objednávku - plynulá regulace výkonu 2,4 – 14,6 kW - vhodná kombinace se systémem podlahového vytápění - celonerezové kondenzační těleso


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.