Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce

Učebnice/Odborná literatura

Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce

Hodnocení: 1x
  • 4

Těhotenství - Spirituální průvodce - A. Tassone Shawn, M. Landherr Kathryn. Průvodce těhotenstvím Shawna A. Tassoneho a Kathryn M. Landherrové vlídně respektuje individualitu ženy; inspiruje se různými kulturami a filozofiemi. Zasazuje těhotenství do kontextu ženství, respektuje individuální aspekty mateřství. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce koupíte i tady

Specifikace Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Průvodce těhotenstvím Shawna A. Tassoneho a Kathryn M. Landherrové vlídně respektuje individualitu ženy; inspiruje se různými kulturami a filozofiemi. Zasazuje těhotenství do kontextu ženství, respektuje individuální aspekty mateřství. Neopomíná důležitou roli partnera v období těhotenství a podporuje rozvíjení a upevňování partnerského pouta. Poskytuje prostor pro intuici, naladění na sebe i miminko, na proces změny a zrodu nového života - v tomto směru neopomíjí ani volbu jména. V neposlední řadě je zdůrazněn » ... a dál?

Produkt Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce

Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce - parametry

Název produktu: Tassone Shawn, Landherr Kathryn: Těhotenství - Spirituální průvodce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Těhotenství - Spirituální průvodce - A. Tassone Shawn, M. Landherr Kathryn. Průvodce těhotenstvím Shawna A. Tassoneho a Kathryn M. Landherrové vlídně respektuje individualitu ženy; inspiruje se různými kulturami a filozofiemi. Zasazuje těhotenství do kontextu ženství, respektuje individuální aspekty mateřství. Neopomíná důležitou roli partnera v období těhotenství a podporuje rozvíjení a upevňování partnerského pouta. Poskytuje prostor pro intuici, naladění na sebe i miminko, na proces změny a zrodu nového života - v tomto směru neopomíjí ani volbu jména. V neposlední řadě je zdůrazněn proces stávání se matkou (nikoli okamžik „stání se“). Záběr knihy je velmi široký (fakta o tělesných změnách, vědecké podklady a výzkumy, meditace, jóga, hudba a tanec), avšak nezahlcující. Autoři plně dostávají záměru spojit v knize duchovní a lékařské pojetí těhotenství. Poukazují na to, že v soudobém světě je kladen důraz na fyzické aspekty, naopak duchovní a duševní významně ustoupily do pozadí. Tuto mezeru v přístupu svou knihou velmi zkušeně a prakticky vyplňují. Kniha provází ženy nejen před porodem, během něj, nýbrž i v následném období. Neopomíjí ani význam placenty včetně její symboliky a jejího pojetí v různých kulturách. Věnuje se matčiným potřebám a procesům po porodu, pomáhá jí rozvíjet vztah s miminkem a také podporovat jeho vlastní procesy. Knihu zakončují přílohy popisující proces zrození nového života očima různých kultur a subkultur. Těhotenství - Spirituální průvodce - A. Tassone Shawn, M. Landherr Kathryn od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Těhotenství - Spirituální průvodce - Shawn A. Tassone; Kathryn M. Landherr. Manželé a gynekologové-porodníci Shawn A. Tassone a Kathryn M.

Landherrová nabízejí čtenářkám duchovního průvodce těhotenstvím,

který citlivým a velmi vřelým přístupem spojuje lékařský a duchovní

pohled. Čtenářkám otevírají různé pohledy na těhotenství, v

přílohách tento přístup obohacují spolupracovnice autorů příspěvky

na duchovní témata.

Čtenářky se seznámí s tím, co se děje v jednotlivých měsících a

fázích těhotenství, získají řadu doporučení, která jim pomohou toto

hrdinské období co nejlépe zvládat. Mohou se inspirovat různými

cvičeními, deníkem, jógou a také řadou příběhů a zkušeností dalších

žen.

Kniha je vynikajícím průvodcem a pomocníkem na hrdinské cestě

vnímavých budoucích maminek, které chtějí jedno z nejdůležitějších

období svého života prožít co nejbohatším způsobem. Publikace: Těhotenství - Spirituální průvodce - Shawn A. Tassone; Kathryn M. Landherr.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.