Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství

Knihy naučná literatura

Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství - Suze Orman. Co byste potřebovali k tomu, abyste mohli změnit průběh svého života? Abyste se cítili bohatí ve všech možných směrech, ve svých finančních výsledcích, ale také ve svém srdci, duši, v tom, jak každý den žijete? Odpověď zní – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství koupíte i tady

Specifikace Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 153 Kč

Co byste potřebovali k tomu, abyste mohli změnit průběh svého života? Abyste se cítili bohatí ve všech možných směrech, ve svých finančních výsledcích, ale také ve svém srdci, duši, v tom, jak každý den žijete? Odpověď zní odvahu. Vynikající spisovatelka a finanční expertka Suze Ormanová pomohla milionům Američanů obrátit pozornost k penězům a nastoupit cestu k bohatství. Vyzývá nás, abychom si uvědomili i skutečnost, že hodnotu života nelze měřit jen peněz,i a ukazuje, jak zapojit mysl a uplatnit bystrý úsudek, » ... a dál?

Produkt Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství

Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství - parametry

Název produktu: Suze Orman: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 153 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství - Suze Orman. Co byste potřebovali k tomu, abyste mohli změnit průběh svého života? Abyste se cítili bohatí ve všech možných směrech, ve svých finančních výsledcích, ale také ve svém srdci, duši, v tom, jak každý den žijete? Odpověď zní – odvahu. Vynikající spisovatelka a finanční expertka Suze Ormanová pomohla milionům Američanů obrátit pozornost k penězům a nastoupit cestu k bohatství. Vyzývá nás, abychom si uvědomili i skutečnost, že hodnotu života nelze měřit jen peněz,i a ukazuje, jak zapojit mysl a uplatnit bystrý úsudek, jak najít přesvědčení a odvahu setkat se s překážkami a příležitostmi, které nám život klade do cesty, a nabízí ve všech možných oblastech - od milostných záležitostí po koupi domu, od vštěpování správných hodnot dětem k definování naší vlastní sebeúcty, od opětných začátků k uplatňování nároku na budoucnost - cenné rady a návody. Autorka vyjadřuje své hluboké předsvědčení, že jen tehdy, když se skutečně naučíme vážit si peněz, dokážeme v tom nejširším smyslu změnit svůj finanční osud. Publikace: Odvaha být bohatá - Život plný finančního i duchovního bohatství - Suze Orman. Autorka prvotřídního bestselleru New York Times, The 9 Steps to Financial Freedom, nás s poctivostí, empatií a úžasnými znalostmi v oblasti fungování světa peněz zve do říše, kde mohou náš život a finance setrvávat a skutečně prosperovat v harmonii. V Suze OrmanŽivot plný finančního a duchovního bohatstvíPragma 2006Kniha, čeština, 368 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.