Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat

Knihy

STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat

Hodnocení: 1x
  • 4

Predkladaná publikácia je prvá z celého radu, ktorý by mal obsiahnuť pomerne širokú oblasť mechaniky tekutín prednášanú na Strojníckej fakulte STU v prvom, druhom ale aj treťom stupni štúdia. Táto prvá časť sa venuje problematike vlastností tekutín a hydrostatike. Obsahuje tiež krátky teoretický úvod s uvedením ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat koupíte i tady

Specifikace STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 110 Kč

Predkladaná publikácia je prvá z celého radu, ktorý by mal obsiahnuť pomerne širokú oblasť mechaniky tekutín prednášanú na Strojníckej fakulte STU v prvom, druhom ale aj treťom stupni štúdia. Táto prvá časť sa venuje problematike vlastností tekutín a hydrostatike. Obsahuje tiež krátky teoretický úvod s uvedením potrebných základov nevyhnutných na riešenie úloh. Na riešenie všetkých úloh uvedených v publikácii sú nevyhnutné poznatky z fyziky, matematiky a mechaniky tekutín v rozsahu, ktorý sa prednáša na » ... a dál?

Produkt STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat

STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat - parametry

Název produktu: STU Mechanika tekutín - Riešené úlohy (časť I.) - Michal Varchola, Branislav Knížat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 156 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Predkladaná publikácia je prvá z celého radu, ktorý by mal obsiahnuť pomerne širokú oblasť mechaniky tekutín prednášanú na Strojníckej fakulte STU v prvom, druhom ale aj treťom stupni štúdia. Táto prvá časť sa venuje problematike vlastností tekutín a hydrostatike. Obsahuje tiež krátky teoretický úvod s uvedením potrebných základov nevyhnutných na riešenie úloh. Na riešenie všetkých úloh uvedených v publikácii sú nevyhnutné poznatky z fyziky, matematiky a mechaniky tekutín v rozsahu, ktorý sa prednáša na Strojníckej fakulte STU v Bratislave. Mechanika tekutín, to znamená mechanika kvapalín - hydromechanika a mechanika plynov a pár - aeromechanika, je časťou všeobecnej mechaniky kontinua. Mechanika tekutín sa vo všeobecnosti zaoberá rovnováhou síl pôsobiacich v tekutine. Využíva mnoho poznatkov a zákonitostí zo všeobecnej mechaniky kontinua a mechaniky tuhých telies. Michal Varchola, Branislav Knížat


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.