Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Steven Zazoga: Atlantický val - Francie

Knihy naučná literatura

Steven Zazoga: Atlantický val - Francie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V tomto svazku, volně navazujícím na Atlantický val. Francie (Grada, 2009), se autor soustředil na pokračování tohoto pevnostního systému východním a poté severním směrem až po Norsko. Opevňovací práce měly zejména v severských zemích, s jejich nesmírně členitým pobřežím, svá specifika. Výborně jsou doložena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Steven Zazoga: Atlantický val - Francie koupíte i tady

Specifikace Steven Zazoga: Atlantický val - Francie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Atlantický val byl nejambicióznějším německým fortifikačním programem, k jehož vybudování dal Hitler pokyn v roce 1942. Tato kniha se podrobně zabývá jeho výstavbou ve Francii, pomocí četných fotografií a působivých schémat představuje jeho různé úseky a podává velice přehledný rozbor některých nejpřístupnějších opevnění druhé světové války, z nichž se mnohé dochovaly až dodnes. Čtenář se dozví množství detailů o důvodech stavby Atlantického valu, o technickém vybavení jednotlivých pevností, ale také o » ... a dál?

Produkt Steven Zazoga: Atlantický val - Francie

Steven Zazoga: Atlantický val - Francie - parametry

Název produktu: Steven Zazoga: Atlantický val - Francie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V tomto svazku, volně navazujícím na Atlantický val. Francie (Grada, 2009), se autor soustředil na pokračování tohoto pevnostního systému východním a poté severním směrem až po Norsko. Opevňovací práce měly zejména v severských zemích, s jejich nesmírně členitým pobřežím, svá specifika. Výborně jsou doložena množstvím technických údajů a dobovými obrazovými dokumenty, které autor shromáždil, aby doložil, kolik lidských sil a materiálu si vyžádala výstavba různých variant pevnostních objektů, jak obrovské náklady zatížily nacistickou státní pokladnu. Popsáno je podrobně rozmístění pobřežních dělostřeleckých baterií, role Wehrmachtu a válečného námořnictva, a v neposlední řadě také vývoj a uplatnění obranných zařízení, jako byl radar, řízená minová pole a miniponorky.Podtitul: Belgie, Nizozemsko, Dánsko a NorskoAutor: Steven J. ZalogaRok vydání­: 2010Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-247-3410-1Počet stran: 64Rozměry: 240,0 x 170,0 x 5,0 Atlantický val byl nejambicióznějším německým fortifikačním programem, k jehož vybudování dal Hitler pokyn v roce 1942. Tato kniha se podrobně zabývá jeho výstavbou ve Francii, pomocí četných fotografií a působivých schémat představuje jeho různé úseky a podává velice přehledný rozbor některých nejpřístupnějších opevnění druhé světové války, z nichž se mnohé dochovaly až dodnes. Čtenář se dozví množství detailů o důvodech stavby Atlantického valu, o technickém vybavení jednotlivých pevností, ale také o marnotratném plýtvání lidskými zdroji a materiálem a získá představu, nakolik se tento obludný a vlastně nesmyslný projekt stal projevem Hitlerova architektonického velikášství.Podtitul: FrancieAutor: Steven J. ZalogaRok vydání­: 2009Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-247-2878-0Počet stran: 64Rozměry: 240,0 x 170,0 x 5,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.