Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Knihy naučná literatura

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Autor : Stephen R. Covey, Stephen R. Covey v knize 7 návyků skutečně efektivních lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 1 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

  • - nadhled a srozumitelnost

Čerstvá hodnocení Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

  • 5

la F., 25. listopadu 2015

Velmi motivační. Vážím si toho, že se nejedná o další zaručený návod typu deset kroků jak za deset dnů dosáhnou toho a toho, ale že se spisovatel snaží o hlubší analýzu problému. Také oceňuji čtivost a snadnou pochopitelnost. Knížka mi pomohla v jedné z životních krizí. DOPORUČUJI


  • 4

hanka, 18. srpna 2012

  • - nadhled a srozumitelnost

Knížka je napsaná velmi poutavě a srozumitelně. Vyvrací některé zažité postupy klasického time managementu a zabývá se strategičtějšími vodítky pro lidské konnání - vyšší principy. Odhaluje rozdíl mezi činnostmi orientovanými na postup a strategičtějšími a úspěšnějšími orientovanými na cíl. Pomohla mi uvědomit, které oblasti v životě a práci preferovat a které považovat za rozptylující a nedůležité.


Specifikace Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 390 Kč

Legendární bestseller osobního růstu v novém českém překladu! 20 let rostoucí polpularity potvrzuje výjimečnost díla o nalezení vnitřního míru a naplnění. ... a dál?

Produkt Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí

Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí - parametry

Název produktu: Stephen R. Covey: 7 návyků skutečně efektivních lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Stephen R. Covey, Stephen R. Covey v knize 7 návyků skutečně efektivních lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit. Kniha je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a byla přeložena do 38 světových jazyků. Kniha 7 návyků skutečně efektivních lidí sestala bestsellerem z toho prostého důvodu, že ignoruje trendy a populární teze psychologie, základem pro úspěch jsou osvědčené principy spravedlnosti, bezúhonnosti, poctivosti, a lidské důstojnosti. Dřívy byla v Česku vydána pod názvem 7 návyků vůdčích osobností. Druh sortimentu : Kniha, 7 návyků skutečně efektivních lidí, Jazyk : Čeština, Počet stran : 344 Anotace: Nové vydání nejúspěšnější knihy renomovaného autora "motivační" literatury a experta na rodinnou problematiku a vedení lidí charakterizuje 7 návyků, které je třeba si osvojit, abychom jednali co možná nejefektivněji, a které jsou základem pro vytvoření harmonické, cílevědomé a integrované osobnosti. Čím větším změnám a obtížnějším úkolům musíme čelit, tím naléhavější je potřeba se jimi řídit. Aktualizované vydání knihy, která je považována za jednu z nejvlivnějších knih století a jež byla přeložena do více než 40 světových jazyků, vychází ve zcela novém překladu Aleše Lisy. Předmluvu k českému vydání napsal Stanislav Bernard. Čtenáři, kteří by si chtěli osvojit "8. návyk" a chtěli-by přejít od "efektivnosti k výjimečnosti", přivítají i pokračování této knihy, novinku Dr. Coveyho "8. návyk. Od efektivnosti k výjimečnosti". Legendární bestseller osobního růstu v novém českém překladu! 20 let rostoucí polpularity potvrzuje výjimečnost díla o nalezení vnitřního míru a naplnění.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.