Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl

Knihy

SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Matematika pro 9. ročník základní školy - 1. díl - Josef Trejbal. Dvoudílná učebnice je devátou a závěrečnou částí koncepční řady pro 1. - 9. ročník ZŠ. Učebnice jsou zpracovány podle vzdělávacího programu Základní škola, mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Pro 1. a 2. r. jsou určeny dvoudílné pracovní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82464

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 70 Kč

Publikace: Matematika pro 9. ročník základní školy - 2. díl - Josef Trejbal. Dvoudílná učebnice je devátou a závěrečnou částí koncepční řady pro 1. - 9. ročník ZŠ. Učebnice jsou zpracovány podle vzdělávacího programu Základní škola, mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Pro 1. a 2. r. jsou určeny dvoudílné pracovní učebnice, pro 3. a 4. r. vždy jedna učebnice a pracovní sešit, učebnice pro 5. - 9. ročník jsou klasické, dvoudílné. Celá řada je doplněna a rozšířena řadou procvičovacích a opakovacích sbírek. Publikace: » ... a dál?

Produkt SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl

SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl - parametry

Název produktu: SPN-pedagogické nakladatelství Matematika pro 9. ročník I. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 78 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Matematika pro 9. ročník základní školy - 1. díl - Josef Trejbal. Dvoudílná učebnice je devátou a závěrečnou částí koncepční řady pro 1. - 9. ročník ZŠ. Učebnice jsou zpracovány podle vzdělávacího programu Základní škola, mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Pro 1. a 2. r. jsou určeny dvoudílné pracovní učebnice, pro 3. a 4. r. vždy jedna učebnice a pracovní sešit, učebnice pro 5. - 9. ročník jsou klasické, dvoudílné. Celá řada je doplněna a rozšířena řadou procvičovacích a opakovacích sbírek. Publikace: Matematika pro 9. ročník základní školy - 1. díl - Josef Trejbal. Matematika pro 9.r.ZŠ II - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - ISBN: 80-7235-057-9 - Kniha Josef TrejbalSPN-pedagogické nakladatelství 2005Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.