Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou

Knihy naučná literatura

Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou

Hodnocení: 1x
  • 5

Zbavte se únavy a budete se cítit skvěle jednou provždy! Inspirativní kniha prvotřídní holistické lékařky vás krok za krokem naučí, jak dramaticky pozvednout svou energii, abyste už nikdy nepoznali únavu. • Potřebujete šálek kávy nebo čaje, abyste se ráno nebo i přes den probrali?• Cítíte se vyčerpaní, aniž by to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.05837

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou koupíte i tady

Specifikace Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 177 Kč

• Potřebujete šálek kávy nebo čaje, abyste se ráno nebo i přes den „probrali“?• Cítíte se vyčerpaní, aniž by to mělo nějaký konkrétní důvod?• Padáte na konci dne únavou a v pátek býváte totálně vystresovaní? ... a dál?

Produkt Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou

Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou - parametry

Název produktu: Sohere Rokedová: Jak zatočit s únavou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Zbavte se únavy a budete se cítit skvěle jednou provždy!

Inspirativní kniha prvotřídní holistické lékařky vás krok za krokem naučí, jak dramaticky pozvednout svou energii, abyste už nikdy nepoznali únavu.

• Potřebujete šálek kávy nebo čaje, abyste se ráno nebo i přes den probrali?• Cítíte se vyčerpaní, aniž by to mělo nějaký konkrétní důvod?• Padáte na konci dne únavou a v pátek býváte totálně vystresovaní?

Jestliže na kteroukoli z těchto otázek odpovíte ano, je nejvyšší čas převzít odpovědnost za své zdraví tělesné i duševní a s konečnou platností „zatočit s únavou“. Autorka knihy dr. Sohère Rokedová je jedna z mála praktických lékařek a lékařů v Británii, kteří se opírají o vzdělání v klasické i celostní medicíně. Její stoprocentně účinný, praktický a všem dostupný návod vám pomůže:

• Zvolit si správnou stravu a začít cvičit, abyste si doplnili zásoby fyzické i duševní energie.• Objevit ty nejlepší doplňky výživy, po nichž se budete cítit báječně a omládnete navenek i uvnitř.• Vyvážit hormony v těle a upevnit zdraví zažívací soustavy, aby vám po všech stránkách bylo zase skvěle.

Kniha Jak zatočit s únavou:

obsahuje podrobný program třítýdenní energetické očisty, jež čtenáři umožní nastartovat pozitivní změny v jeho životě,

by se měla stát důležitou příručkou pro všechny lékaře i terapeuty, kterým skutečně záleží na zdraví svých pacientů,

předkládá přehledný, praktický návod pro pracovně vytížené lidi, podložený autorčinými zkušenostmi a úspěchy v léčbě únavy i jiných potíží a nemocí.

Dr. Sohère Rokedová je praktická lékařka se specializací v oboru celostní medicíny, patřící mezi přední holistické lékaře ve Spojeném království. Má rozsáhlé znalosti z klasické i holistické medicíny a při léčbě pacientů kombinuje oba přístupy za účelem dosažení co nejlepšího zdraví. Na British College of Integrative Medicine vystudovala u nejlepších kapacit v oboru z Británie, Austrálie a USA. Ze své praxe v systému státní zdravotní péče ví, že klasická medicína nenabízí poradenství týkající se výživy a životního stylu a ani se nesnaží vést lidi k tomu, aby sami převzali odpovědnost za své zdraví. Dr. Rokedová se snaží při výkonu povolání uplatňovat obojí, aby pacientům nabízela skutečně kompletní zdravotní péči – s každým klientem proto provádí důkladné vstupní konzultace a zkoumá širokou škálu zdravotních ukazatelů k posouzení jednotlivce jako celku. V současné době je členkou týmu specialistů na londýnské klinice Marion Gluck Clinic, která se specializuje na využití bio-identických hormonů k prevenci i léčbě. Publikace Jak zatočit s únavou je její prvotinou.

 

„Nemusíte počítat kalorie, hladovět nebo začínat zase s další dietou.“ The Times

„O vaše zdraví by nikdo neměl pečovat víc než vy. To vy se musíte stát odborníkem na sebe a vy jste osoba zodpovědná za vaše vlastní zdraví.“ Dr. Sohère Rokedová

„Integrativní medicína využívá to nejlepší ze západní a východní medicíny spolu s databází důkazů a poskytuje skutečně holistickou, tj. celostní zdravotní péči


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.