Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simon Beckett: Chladný popel

Próza - beletrie

Simon Beckett: Chladný popel

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Chladný popel - Simon Beckett. Na odlehlém hebridském ostrově Runa čeká na forenzního antropologa doktora Davida Huntera (známého z titulu Chemie smrti, Knižní klub, 2010) hrůzný objev: z mrtvoly, která byla téměř celá spálena, zbyly pouze nohy a jedna ruka. Instinkty i profesionální zkušenost doktoru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.11333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Simon Beckett: Chladný popel

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 71 Kč

Chladný popel - Beckett Simon Na odlehlém hebridském ostrově Runa čeká na forenzního antropologa doktora Davida Huntera (známého z titulu Chemie smrti, Knižní klub, 2010) hrůzný objev: z mrtvoly, která byla téměř celá spálena, zbyly pouze nohy a jedna ruka. Instinkty i profesionální zkušenost doktoru Hunterovi napovídají, že nejde o nešťastnou náhodu. Navíc Runa zdaleka není onou poklidnou komunitou, jakou se jeví na první pohled – a spálené tělo je pouze jedním z jejích temných tajemství. V následné větrné bouři, » ... a dál?

Produkt Simon Beckett: Chladný popel

Simon Beckett: Chladný popel - parametry

Název produktu: Simon Beckett: Chladný popel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 228 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Chladný popel - Simon Beckett. Na odlehlém hebridském ostrově Runa čeká na forenzního antropologa doktora Davida Huntera (známého z titulu Chemie smrti, Knižní klub, 2010) hrůzný objev: z mrtvoly, která byla téměř celá spálena, zbyly pouze nohy a jedna ruka. Instinkty i profesionální zkušenost doktoru Hunterovi napovídají, že nejde o nešťastnou náhodu. Navíc Runa zdaleka není onou poklidnou komunitou, jakou se jeví na první pohled – a spálené tělo je pouze jedním z jejích temných tajemství. V následné větrné bouři, která přeruší dodávku proudu a odřízne ostrov od kontaktů s pevninou, naplno propukne vrahovo běsnění…Ukázka z textuUvědomil jsem si, že se pozornost přesunuje od požáru k nám. Rozhlédl jsem se a viděl jsem, že se kolem nás shlukli ostrované. Shromáždili se v kruhu kolem nás, obličeje měli v záři plamenů drsné a nesmiřitelné. „Neshořelo to přece jen tak samo do sebe,“ zamumlal jeden z mužů. Začaly se ozývat i další hlasy, které chtěly vědět, proč jsme používali středisko a kdo zaplatí za postavení nového. Cítil jsem, jak se nálada mění ze šoku v hněv. Pak se dav začal dělit a rozestupoval se před vysokou postavou. S úlevou jsem zaregistroval, že to je Strachan. A v té chvíli napětí ustoupilo. Kráčel k nám, vlasy mu plápolaly ve větru. Upíral oči na hořící obecní středisko. „Kristepane! Byl někdo uvnitř?“ Zavrtěl jsem hlavou a snažil jsem se potlačit kašel. „Jenom já.“ A Janice Donaldsonová. Pohlédl jsem na plameny zahalující budovu a připadal jsem si, jako bych ji zradil. Publikace: Chladný popel - Simon Beckett.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.