Srovnání cen » Mobily a komunikace » Mobilní telefony » Srovnání cen SIEMENS Gigaset S820

Mobilní telefony

SIEMENS Gigaset S820

Hodnocení: 1x
  • 4

Velký, uživatelský přívětivý, 2,4” dotykový displej plus pohodlná klávesnice Funkce řízení hovorů: ztišení vyzvánění všech (dle času) či anonymních hovorů, blokování hovorů, přesměrování hovorů a SMS1 Displej v nečinnosti zozbrazuje až 6 oblíbených funkcí Režim ECO bez radiace2 Quick Sync a Bluetooth® pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.48615
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

SIEMENS Gigaset S820 v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti SIEMENS Gigaset S820

  • Dotykový displej by mohl fungovat lépe

Specifikace SIEMENS Gigaset S820

Kategorie Mobilní telefony
Výrobce SIEMENS
Nejnižší cena 1 699 Kč

Siemens GIDASET S 820 je kvalitní a moderní bezdrátový telefon pro pevné linky. Samotný telefon je vybavený TFT displejem, který je dostatečně velký pro psaní SMS zpráv a zobrazování nejrůznějších informací, například podrobného protokolu hovoru, hodin nebo kalendář. Telefon nabízí 15 polyfonních melodií a 5 klasických melodií pro vyzvánění. Telefon podporuje psaní dlouhých SMS zpráv až s 612 znaky. Siemens S820 má také velkou a pohodlnou klávesnici. Zajímavou funkcí telefonu je možnost telefon využít jako dětskou » ... a dál?

Produkt SIEMENS Gigaset S820

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Nokia 222

Nokia 222

od 989 Kč

Nokia 130

Nokia 130

od 553 Kč

Nokia 108

Nokia 108

od 615 Kč

Huawei Y6

Huawei Y6

od 3 374 Kč

ASUS ZenFone 2

ASUS ZenFone 2

od 3 716 Kč

LENOVO Vibe P1

LENOVO Vibe P1

od 6 499 Kč

Novinky z okolí


SIEMENS Gigaset S820 - parametry

Název produktu: SIEMENS Gigaset S820
Výrobce: SIEMENS
Minimální cena: 1 699 Kč
Maximální cena: 1 699 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký, uživatelský přívětivý, 2,4” dotykový displej plus pohodlná klávesnice

Funkce řízení hovorů: ztišení vyzvánění všech (dle času) či anonymních hovorů, blokování hovorů, přesměrování hovorů a SMS1

Displej v nečinnosti zozbrazuje až 6 oblíbených funkcí

Režim ECO bez radiace2

Quick Sync a Bluetooth® pro synchronizaci kontaktů, stahování obrázků a zvukových souborů

Adresář až na 500 záznamů vCard: 4 čísla na záznam, připomínka narozenin, personalizované vyzvánění a obrázky

Centrum zpráv se seznamem odchozích, příchozích a zmeškaných hovorů

Kalendář, připomínka schůzek, budík s opětovným buzením

Doba hovorů/pohotovostní doba až 20/250 hodin

Vynikající kvalita zvuku HSPTM s ovládáním hlasitosti pomocí postranní klávesy

Dotykový displej, pohodlná klávesnice a personalizované nastavení z tohoto telefonu činí vysoce výkonného společníka. Gigaset S820 je bezšňůrový telefon s chytrými nejmodernějšími funkcemi. Díky jeho dotykovému displeji máte všechny důležité funkce na dosah a velikost displeje 2,4“ zajišťuje snadnou čitelnost a ovládání. Pro snadné vytáčení doplňuje dotykový displej pohodlná klávesnice. Mezi mnoho funkcí tohoto telefonu patří ztišení vyzvánění hovorů, blokování anonymních čísel a přesměrování textových zpráv1. Vyberte si šest oblíbených funkcí pro umístění na displej v nečinnosti a mějte je ihned na dosah. Díky technologii Gigaset ECO Plus si můžete být jisti, že váš domácí telefon odpovídá nejvyšším environmentálním a bezradiačním standardům2.

Řízení hovorů

Řízení hovorů na přístroji Gigaset S820 je snadné. Pokud v určitou denní dobu nechcete být rušeni, využijte časové funkce ztišení vyzvánění hovorů. Vyrušují vás obchodníci po telefonu nebo neznámí volající? Můžete si ztišit vyzvánění všech hovorů z anonymních čísel nebo blokovat příchozí hovory z konkrétních čísel. Jedno z nejpohodlnějších nastavení vyhovuje nabitému každodennímu životu: přesměrování hovorů a textových zpráv1. Můžete si například přesměrovat všechny příchozí hovory a SMS na svůj mobil, když nejste doma.

Nastavitelné funkce

Upravte si nastavení modelu Gigaset 820 podle vašich potřeb. Technologie Quick Sync a Bluetooth® vám umožní synchronizaci kontaktních informací například s programem Outlook. Můžete si také nahrát zvukové soubory a obrázky pro různé vyzváněcí tóny a obrázková ID vašich kontaktů. Tento bezšnůrový telefon nabízí i adresář až na 500 záznamů vCard. Každý záznam má místo až na 4 čísla. A ke každému kontaktu si také můžete zadat připomenutí narozenin, a tak svůj bezšňůrový telefon proměnit v opravdu praktického společníka.

Snadné organizační nástroje

Během vteřiny pokračujte v nedávných hovorech nebo reagujte na zmeškané hovory. Gigaset S820 uchovává seznam hovorů s nedávno volanými odchozími, příchozími a zmeškanými čísly – ten je k dispozici na displeji na jeden dotyk. Praktické nástroje tím však nekončí: plánujte pomocí kalendáře, přípomínek schůzek a budíku s tlačítkem pro opětovné buzení, které jsou do tohoto bezšňůrového telefonu zabudovány.

P

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.