Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů

Próza - beletrie

Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Čerstvá hodnocení Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů

  • 3

Trudi87, 25. listopadu 2015

Pro mě trošku slabší než Noční rozkoše, což byla první kniha od téhle autorky, co jsem přečetla. Asi už to nebylo něco nového, neokoukaného. Místy se mi kniha hodně líbila, někdy mi přišla docela nudná. Dávám 3,5 hvězd.


Specifikace Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 254 Kč

Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani » ... a dál?

Produkt Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů

Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů - parametry

Název produktu: Sherrilyn Kenyonová: Milenec snů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu. Ukázka z textu Stejně jako ubohý Tantalos, i on je odsouzen věčně prahnout po ukojení, aniž by se mu ho dostalo. Prahnout po doteku té, jež ho přivolá, a poskytnout jí dokonalou rozkoš a uspokojení. Od úplňku k úplňku s ní bude lehávat a milovat se s ní, dokud opět nebude z tohoto světa

vypuzen. Mějte se však na pozoru, neboť která jednou pocítí jeho dotek, bude jej mít navždy vrytý do paměti. Žádný jiný muž jí už nebude stačit. Neboť prostý smrtelník se nemůže rovnat muži tak krásnému. Tak vášnivému. Tak smyslnému. Hle, prokletý. Julian Makedonský. Přiviň jej k prsům a zavolej jej třikrát na křídlech půlnoci, obtížená světlem úplňku. Přijde k tobě, a než se měsíc znova zakulatí, jeho tělo je ti k službám. Jeho jediným cílem je potěšit tě a sloužit. Vychutnat si tě. V jeho náručí zakusíš skutečný ráj.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.