Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Sanorin-Analergin kapky 10 ml

Léky

Sanorin-Analergin kapky 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nosní i oční kapky k mírnění příznaků senné rýmy, vazomotorické alergické rýmy (projevuje se pocitem ucpaného nosu a vodnatým výtokem) a alergického zánětu spojivek. - ŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SANORIN-ANALERGIN (Naphazolini nitras, antazolini mesilas) Oční a nosní kapky, roztok Přečtěte si pozorně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sanorin-Analergin kapky 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce IVAX PHARMACEUTICALS
Nejnižší cena 75 Kč

CHARAKTERISTIKA Přípravek se používá jako oční a nosní kapky. Má protialergický účinek a vyvolává zúžení cévek, což při podání do nosu vede k zmenšení otoku nosní sliznice a uvolnění hlenu, a tím umožňuje volné dýchání. Při podání do oka dochází ke zúžení průsvitu cév spojivkové tkáně a k vysušení sliznice spojivkového vaku. Léčebný účinek nastupuje velmi rychle a přetrvává několik hodin (4 hodiny a více). Sanorin - Analergin® se používá při senné rýmě, vazomotorické rýmě; alergických zánětech » ... a dál?

Produkt Sanorin-Analergin kapky 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sanorin-Analergin kapky 10 ml - parametry

Název produktu: Sanorin-Analergin kapky 10 ml
Výrobce: IVAX PHARMACEUTICALS
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 75 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nosní i oční kapky k mírnění příznaků senné rýmy, vazomotorické alergické rýmy (projevuje se pocitem ucpaného nosu a vodnatým výtokem) a alergického zánětu spojivek. - ŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE SANORIN-ANALERGIN (Naphazolini nitras, antazolini mesilas) Oční a nosní kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Sanorin-Analergin musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Sanorin-Analergin a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sanorin-Analergin používat Jak se Sanorin-Analergin používá Možné nežádoucí účinky Jak Sanorin-Analergin uchovávat Další informace 1. CO JE SANORIN-ANALERGIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Sanorin-Analergin se používá jako nosní i oční kapky k mírnění příznaků senné rýmy, vazomotorické alergické rýmy (projevuje se pocitem ucpaného nosu a vodnatým výtokem) a alergického zánětu spojivek. Má protialergický účinek a vyvolává zúžení cévek, což při podání do nosu vede ke zmenšení otoku nosní sliznice a uvolnění hlenu, a tím umožňuje volné dýchání. Při podání do oka dochází ke zúžení průsvitu cév spojivkové tkáně a k vysušení sliznice spojivkového vaku. Léčebný účinek nastupuje velmi rychle a přetrvává několik hodin (4 hodiny a více). Přípravek mohou používat děti od 3 let, mladiství a dospělí. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE SANORIN-ANALERGIN POUŽÍVAT Nepoužívejte Sanorin-Analergin jestliže jste přecitlivělý(á) alergický(á) na léčivé látky nebo na kteroukoliv další složku přípravku Sanorinu-Analergin. Nejčastějšími projevy přecitlivělosti jsou kožní vyrážka a svědění. jestliže trpíte suchým zánětem nosní sliznice (projevuje se pocitem sucha v nose a tvorbou strupů v okolí nosních průduchů). jestliže trpíte zeleným zákalem s úzkým úhlem, nesmíte Sanorin-Analergin vkapávat do oka. Přípravek nesmí být podáván dětem do 3 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Sanorin-Analergin je zapotřebí jestliže trpíte závažným onemocněním srdce a cév (srdeční nedostatečnost, vysoký krevní tlak). jestliže trpíte poruchou látkové přeměny (cukrovka, zvýšená činnost štítné žlázy). jestliže trpíte nádorem nadledvin (feochromocytom). jestliže trpíte průduškovým astmatem. jestliže jste léčeni některými léky užívanými k léčbě depresí či Parkinsonovy choroby (inhibitory monoaminoxidázy) nebo jinými léky, které mohou zvyšovat krevní tlak. jestliže je u Vás plánován operačn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.