Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní

Učebnice/Odborná literatura

Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní

Hodnocení: 1x
  • 4

28 hodinových lekcí. Od základů až po komplexní dotazy. Krátké nenáročné lekce umožňují rychlý pokrok. Otázky a odpovědi, kvíz a cvičení na konci každé kapitoly.. Stručný popis knihy Naučte se SQL za 28 dní - Stačí hodina denně: Páté, aktualizované vydání bestselleru Naučte se SQL za 21 dní přináší komplexní přehled ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní koupíte i tady

Specifikace Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 564 Kč

Věnujte hodinu denně SQL a za 28 dní získejte znalosti, pomocí kterých zvládnete efektivně pracovat nejen s dotazy a tabulkami. Kniha postupuje od základů přes složitější operace až po komplexní postupy. Každá lekce je zakončena krátkým shrnutím a zopakováním, následované otázkami a odpověďmi, kvízem a praktickým cvičením. Nově nabyté informace si tak můžete ihned ověřit v praxi. ([stačí hodina denně]) ... a dál?

Produkt Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní

Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní - parametry

Název produktu: Ryan K. Stephens, Arie D. Jones, Ron Plew: Naučte se SQL za 28 dní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 564 Kč
Maximální cena: 790 Kč
Ušetríte až: 226 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

28 hodinových lekcí. Od základů až po komplexní dotazy. Krátké nenáročné lekce umožňují rychlý pokrok. Otázky a odpovědi, kvíz a cvičení na konci každé kapitoly.. Stručný popis knihy Naučte se SQL za 28 dní - Stačí hodina denně: Páté, aktualizované vydání bestselleru Naučte se SQL za 21 dní přináší komplexní přehled SQL vysvětlený na mnoha praktických příkladech. Probírá všechna důležitá témata a nezapomíná ani na užitečné přehledy příkazů a funkcí. Nehledejte už další knihy o SQL, tato obsahuje vše potřebné. Stačí hodina denně a za necelý měsíc projdete jazykem SQL od úplných základů a jednoduchých dotazů přes vytváření a správu tabulek, tvorbu pohledů až k pokročilým operacím, jako jsou spouštěče, dočasné tabulky nebo otázka zabezpečení databáze. Každá z 28 lekcí je zakončena stručným přehledem, otázkami a odpověďmi, kvízem a cvičením, které vám pomohou čerstvě nabyté znalosti rychle upevnit a vyzkoušet. Kniha nevyžaduje žádné předchozí znalosti, na rozdíl od mnoha jiných podobných příruček pokračuje v tématech a probírá oblasti, které konkurence ani nezmiňuje. Publikace vás mimo jiné naučí, jak:     Pracovat s dotazy, výrazy, podmínkami a operátory     Maximálně využít vestavěných funkcí     Udržovat databázi v bezchybném stavu     Operativně manipulovat s daty     Využívat pokročilých nástrojů (procedury, kurzory)     Ladit dotazy a napojit databázi na další aplikace     Zvládnout různé implementace jazyka SQL O autorech: Ryan Stephens a Ron Plew jsou zakladateli společnosti Perpetual Technologies, Inc., která se specializuje na poradenství v oblasti databází. Vedou tým vysoce kvalifikovaných administrátorů, kteří spravují databáze klientů po celém světě, a jsou autory více než dvanácti publikací zaměřených zejména na SQL. Arie D. Jones je autorem řady odborných knih o databázích, pravidelně vystupuje na odborných konferencích a vede jeden z týmů ve společnosti svých spoluautorů. Věnujte hodinu denně SQL a za 28 dní získejte znalosti, pomocí kterých zvládnete efektivně pracovat nejen s dotazy a tabulkami. Kniha postupuje od základů přes složitější operace až po komplexní postupy. Každá lekce je zakončena krátkým shrnutím a zopakováním, následované otázkami a odpověďmi, kvízem a praktickým cvičením. Nově nabyté informace si tak můžete ihned ověřit v praxi. Naučte se SQL za 28 dní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.