Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství

Učebnice/Odborná literatura

Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství

Hodnocení: 1x
  • 4

Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství - Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan. V okamžiku, kdy vstoupí do ordinace těhotná žena se zdravotními problémy, má lékař dvojnásobnou starost a zodpovědnost a často ještě více otevřených otázek... Musí mít vždy na zřeteli dva pacienty a ve svém rozhodování vážit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství koupíte i tady

Specifikace Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

Úvod knihy popisuje fyziologii a patofyziologii těhotenství se zvláštním ohledem k dýchací a oběhové soustavě. Autoři v několika kapitolách postupně rozebírají postupy a omezení diagnostiky plicních nemocí u těhotných a farmakologické možnosti případné léčby (vč. podrobných přehledů doporučených léků). Poslední kapitola je věnována jednotlivým plicním nemocem v těhotenství, a to jak akutním, tak chronic-kým a zvláštnostem péče o těhotné ve specifických klinických situacích. Kniha je napsána s vysokou odbornou » ... a dál?

Produkt Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství

Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství - parametry

Název produktu: Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan: Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství - Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan. V okamžiku, kdy vstoupí do ordinace těhotná žena se zdravotními problémy, má lékař dvojnásobnou starost a zodpovědnost a často ještě více otevřených otázek... Musí mít vždy na zřeteli dva pacienty a ve svém rozhodování vážit přínos svého diagnosticko-terapeutického konání ve prospěch matky s riziky, která zároveň představují pro dítě. S narůstajícími diagnosticko-terapeutickými možnostmi v celé medicíně se výše uvedené dilema vynořuje v klinické praxi stále častěji. V takových situacích je ošetřující lékař vděčný za návodnou pomoc a zdroj informací. S ohledem na skutečnosti, že plicní nemoci jsou nejčastějšími onemocněními, se kterými se lékaři u těhotných žen setkávají, věk těhotných žen se neustále zvyšuje, a v českém pneumologickém písemnictví dosud neexistuje publikace, která by danou problematiku přehledně zpracovala, vznikla tato kniha. Úvod knihy popisuje fyziologii a patofyziologii těhotenství se zvláštním ohledem k dýchací a oběhové soustavě. Autoři v několika kapitolách postupně rozebírají postupy a omezení diagnostiky plicních nemocí u těhotných a farmakologické možnosti případné léčby (vč. podrobných přehledů doporučených léků). Poslední kapitola je věnována jednotlivým plicním nemocem v těhotenství, a to jak akutním, tak chronickým a zvláštnostem péče o těhotné ve specifických klinických situacích. Kniha je napsána s vysokou odbornou erudicí, recenzována byla významnými odborníky jak gynekologie (prof. MUDr. Zdenka Ulčová-Galová, DrSc.) tak pneumologie (prof. MUDr. Eva Rozborilová, CSc.). Samozřejmostí je odborný poznámkový aparát, přehled zkratek a rejstřík. Diagnostika a léčba plicních nemocí v těhotenství - Růžičková-Kirchnerová Olga, Teřl Milan od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.