Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Učebnice/Odborná literatura

Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nemoc jako řeč duše-Význam a naděje chorobopisů - Význam a naděje chorobopisů - Ruediger Dahlke. Autor zde vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s duševními příčinami nemoci. Tato kniha obsahuje velké množství chorobopisů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše koupíte i tady

Specifikace Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 264 Kč

Autor vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s duševními příčinami nemoci. Naučíte se symptomy pojímat jako smysluplný odkaz a jako učební látku, a nebudete mít důvod snažit se příznaky chorob sprovodit ze světa. Jde totiž o změnu duševních podmínek, jejichž nutným výrazem se symptom stává. Autor dr. Ruediger Dahlke je proslulým lékařem a psychoterapeutem, zabývající se psychosomatickou medicínou, homeopatií a přírodní léčbou. ([význam » ... a dál?

Produkt Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše

Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše - parametry

Název produktu: Ruediger Dahlke: Nemoc jako řeč duše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 264 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nemoc jako řeč duše-Význam a naděje chorobopisů - Význam a naděje chorobopisů - Ruediger Dahlke. Autor zde vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči

vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s

duševními příčinami nemoci. Tato kniha obsahuje velké množství

chorobopisů, přičemž doplňuje a rozšiřuje publikaci Nemoc jako

cesta. Ruediger Dahlke přispívá k novému chápání nemoci jako

psychosomatického procesu. Nemoc se naučíte vnímat jako

příležitost, jak uvést tělo a duši opět do harmonie a jak je v

harmonickém vztahu také udržet. Symptomy pojmete jako smysluplný

odkaz a jako učební látku, a nebudete mít důvod snažit se příznaky

chorob sprovodit ze světa. Dr. Ruediger Dahlke je lékař a

psychoterapeut, zabývající se psychosomatickou medicínou,

homeopatií a přírodní léčbou. Publikace: Nemoc jako řeč duše-Význam a naděje chorobopisů - Význam a naděje chorobopisů - Ruediger Dahlke. Nemoc jako řeč duše - Ruediger Dahlke Autor vkládá čtenáři do rukou prostředek k porozumění řeči vlastního těla, k výkladu vlastních symptomů i k navázání vztahu s duševními příčinami nemoci. Naučíte se symptomy pojímat jako smysluplný odkaz a jako učební látku, a nebudete mít důvod snažit se příznaky chorob sprovodit ze světa. Jde totiž o změnu duševních podmínek, jejichž nutným výrazem se symptom stává. Autor dr. Ruediger Dahlke je proslulým lékařem a psychoterapeutem, zabývající se psychosomatickou medicínou, homeopatií a přírodní léčbou. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Alternativní medicína od CPress naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.