Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb

Učebnice/Odborná literatura

Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Udržitelné pořizování staveb (ekonomické aspekty) - Heralová Schneiderová Renáta. Udržitelný rozvoj a v užším pojetí i udržitelné pořizování staveb jsou v rámci globálního pojetí charakterizovány třemi pilíři – kvalitou životního prostředí (vnitřního i vnějšího), ekonomickou efektivností a sociálními ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82296

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb koupíte i tady

Specifikace Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 230 Kč

Udržitelný rozvoj a v užším pojetí i udržitelné pořizování staveb jsou v rámci globálního pojetí charakterizovány třemi pilíři – kvalitou životního prostředí (vnitřního i vnějšího), ekonomickou efektivností a sociálními aspekty. Kniha se zaměřuje na ekonomické aspekty, přičemž hlavní myšlenkou je posuzovat stavby z hlediska celkových nákladů vynakládaných během jejich dlouhé životnosti. Kniha podává ucelenou informaci o možnostech a postupech analýzy a kalkulace nákladů životního cyklu (Life Cycle Costing – LCC) » ... a dál?

Produkt Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb

Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb - parametry

Název produktu: Renáta Schneiderová: Udržitelné pořizování staveb
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Udržitelné pořizování staveb (ekonomické aspekty) - Heralová Schneiderová Renáta. Udržitelný rozvoj a v užším pojetí i udržitelné pořizování staveb jsou v rámci globálního pojetí charakterizovány třemi pilíři – kvalitou životního prostředí (vnitřního i vnějšího), ekonomickou efektivností a sociálními aspekty. Kniha se zaměřuje na ekonomické aspekty, přičemž hlavní myšlenkou je posuzovat stavby z hlediska celkových nákladů vynakládaných během jejich dlouhé životnosti. Kniha podává ucelenou informaci o možnostech a postupech analýzy a kalkulace nákladů životního cyklu (Life Cycle Costing – LCC) staveb v jejich jednotlivých fázích – tzn. ve fázi předinvestiční, investiční, užívání a likvidace. V knize obsažená metodika reprezentuje kompletní proces aplikace LCC pro stavby a pracovní postup její aplikace je vymezen pro tři úrovně:§ předběžná analýza LCC pro účely strategického rozhodování, § detailní analýza LCC pro zpracované varianty návrhu stavby a § detailní analýza LCC pro varianty klíčových konstrukcí, systémů a vybavení – jako součástí návrhu stavby. Publikace: Udržitelné pořizování staveb (ekonomické aspekty) - Heralová Schneiderová Renáta. Autor knihy Renáta Schneiderová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,ekonomické aspekty Renáta Schneiderováekonomické aspektyWolters KluwerKniha, čeština, 260 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.