Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1.

Učebnice/Odborná literatura

Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1.

Hodnocení: 1x
  • 4

Vzpomínky námořníka 1. - Radomír Novotný. Bezprostřední zážitky kapitána dálné plavby. Formou dopisů a vzpomínek přibližuje autor svou kariéru od studií na námořní škole ve Varně až po velitele několika lodí Československé námořní plavby. Publikace představuje naprosto jedinečné svědectví o době a podmínkách, za ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82273

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1. koupíte i tady

Specifikace Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Pohnuté životní osudy kapitána někdejší Československé námořní plavby, zpracované na základě jeho osobní korespondence. Sugestivní svědectví dává nahlédnout do časů, kdy o námořní kariéře snily stovky mladých kluků, ale kdy si tato profese žádala nejen důkladné mořeplavecké znalosti, ale také pevný charakter. Do časů okouzlení nekonečnými pláněmi oceánů, ale také falešných iluzí o budování "světlých zítřků", do časů studené války a časů rozhodování, zda ohýbat páteř a nebo se držet pevných zásad a » ... a dál?

Produkt Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1.

Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1. - parametry

Název produktu: Radomír Novotný: Vzpomínky námořníka 1.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vzpomínky námořníka 1. - Radomír Novotný. Bezprostřední zážitky kapitána dálné plavby. Formou dopisů a vzpomínek přibližuje autor svou kariéru od studií na námořní škole ve Varně až po velitele několika lodí Československé námořní plavby. Publikace představuje naprosto jedinečné svědectví o době a podmínkách, za nichž se plavili českoslovenští námořníci v druhé polovině minulého století. Přibližuje provoz tehdejšího obchodního loďstva a dává nahlédnout do zákulisí nejen námořnického života. V knize nechybí ukázky plavidel, na nichž autor křižoval moře a oceány, a v příloze publikace jsou zachyceny rovněž osudy posledních lodí Československé námořní plavby po jejich nešťastném rozprodeji privatizačním pirátem Koženým. Vzpomínky námořníka 1. - Radomír Novotný od nakladatelství v kategorii Neroz2 | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Vzpomínky námořníka 1 - Radomír Novotný. Pohnuté životní osudy kapitána někdejší Československé námořní

plavby, zpracované na základě jeho osobní korespondence. Sugestivní

svědectví dává nahlédnout do časů, kdy o námořní kariéře snily

stovky mladých kluků, ale kdy si tato profese žádala nejen důkladné

mořeplavecké znalosti, ale také pevný charakter. Do časů okouzlení

nekonečnými pláněmi oceánů, ale také falešných iluzí o budování

"světlých zítřků", do časů studené války a časů rozhodování, zda

ohýbat páteř a nebo se držet pevných zásad a principů. Publikace: Vzpomínky námořníka 1 - Radomír Novotný.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.