Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Prubeven 750 mg 60 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Prubeven 750 mg 60 tablet cena od 0 Kč

Prubeven 750 mg 60 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

přípravek k léčbě mírné až středně těžké osteoartrózy kolene Prubeven 750 mg potahované tablety s obsahem glukosamin sulfátu je první lék od Proenzi, který ulevuje od příznaků osteoartrózy jako je ztuhlost nebo bolest kloubů. Osteoartróza je druh degenerativního kloubního onemocnění, které se projevuje příznaky, jako ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Prubeven 750 mg 60 tablet - parametry

Název produktu: Prubeven 750 mg 60 tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

přípravek k léčbě mírné až středně těžké osteoartrózy kolene Prubeven 750 mg potahované tablety s obsahem glukosamin sulfátu je první lék od Proenzi, který ulevuje od příznaků osteoartrózy jako je ztuhlost nebo bolest kloubů.

Osteoartróza je druh degenerativního kloubního onemocnění, které se projevuje příznaky, jako je ztuhlost (po spánku nebo dlouhodobém odpočinku) a bolest při pohybu (např. při chůzi do schodů nebo po nerovném povrchu). Upozornění: Lék k vnitřnímu užití. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Složení: Léčivou látkou je glucosamini sulfas.

Jedna potahovaná tableta obsahuje glucosamini sulfas et natrii chloridum 942 mg, což odpovídá glucosamini sulfas 750 mg nebo glucosaminum 589 mg.

Pomocnými látkami jsou:

Jádro tablety: mikrokrystalická celulosa 101, granulovaná mikrokrystalická celulosa 102, monohydrát laktosy, předbobtnalý kukuřičný škrob, krospovidon, kyselina stearová.

Potahová vrstva: polyvinylalkohol, oxid titaničitý (E171), mastek (E553b), sójový lecitin (E322), makrogol 3350. Dávkování: Vždy užívejte přípravek Prubeven 750 mg přesně podle pokynů lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Užívejte jednu tabletu přípravku Prubeven 750 mg dvakrát denně nebo dvě tablety jednou denně. Tablety se polykají celé a zapíjejí se vodou. Přípravek Prubeven 750 mg není určen k léčbě akutní bolesti (rychlý nástup krátké silné bolesti). K úlevě od příznaků (zejména k úlevě od bolesti) nemusí dojít dříve než po několika týdnech léčby a v některých případech i po delší době. Pokud nedojde k úlevě od bolesti po 2-3 měsících, je třeba znovu posoudit další léčbu přípravkem Prubeven 750 mg a vyhledat lékařskou pomoc. Balení: 60 tablet Prubeven 750 mg patří do skupiny léků nazývaných jiné nesteroidní protizánětlivé a protirevmatické přípravky. Používá se k úlevě od příznaků mírné až středně těžké osteoartrózy kolene. Čtěte podrobně příbalový leták. Proenzi Prubeven 750mg 60 tablet od Walmark na www.GigaLekarna.cz za 347 Kč . Prubeven 750mg por.tbl.flm. 60x750mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.