Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen PRIME Shocking Car Key Remote

Vzdělávací hračky

PRIME Shocking Car Key Remote

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Šokující klíč od auta Šokující klíč od auta je jednou z šokujících vychytávek. Na první pohled autentický klíč na odemykání auta bude překvapením pro každého nenechavce. Neváhejte nachytat všechny své kamarády.  Snadno nachytáte kamaráda i zloděje, kterého můžete pozorovat z povzdálí, když si tento Šokující klíč ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PRIME Shocking Car Key Remote

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce PRIME
Nejnižší cena 160 Kč

Šokující klíč od auta Šokující klíč od auta je jednou z šokujících vychytávek. Na první pohled autentický klíč na odemykání auta bude překvapením pro každého nenechavce. Neváhejte nachytat všechny své kamarády.  Snadno nachytáte kamaráda i zloděje, kterého můžete pozorovat z povzdálí, když si tento Šokující klíč "náhodou" zapomenete v restauraci. Věrná napodobenina klíče od aut láká každého, aby si s ním trochu pohrál a zmáčknul tlačítko, které "vystřelí" klíč. Jakmile někdo zmáčkne tlačítko - » ... a dál?

Produkt PRIME Shocking Car Key Remote

PRIME Shocking Car Key Remote - parametry

Název produktu: PRIME Shocking Car Key Remote
Výrobce: PRIME
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Šokující klíč od auta

Šokující klíč od auta je jednou z šokujících vychytávek. Na první pohled autentický klíč na odemykání auta bude překvapením pro každého nenechavce. Neváhejte nachytat všechny své kamarády. 

Snadno nachytáte kamaráda i zloděje, kterého můžete pozorovat z povzdálí, když si tento Šokující klíč "náhodou" zapomenete v restauraci. Věrná napodobenina klíče od aut láká každého, aby si s ním trochu pohrál a zmáčknul tlačítko, které "vystřelí" klíč. Jakmile někdo zmáčkne tlačítko - dostane malý elektrický šok, brnění do prstu kterým mačká tlačítko. Takový klíč stačí položit v hospodě, restauraci nebo jinde stát a malou chvilku si počkat na zvědavce. Klíč má i možnost přisvícení LED diodou, která je skutečně funkční a svítí bez výboje do prstu.

VAROVÁNÍ

- šokující klíč od auta není hračka a proto ho držte z dosahu dětí do14ti let a osob nemocných!- pozor, produkt vyvolává elektrické šoky a tak může negativně ovlivňovat elektronické přístroje (například kardiostimulátory).- nepoužívat, pokud trpíte epilepsií, chorobou srdce, nebo podobnou diagnózou


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.