Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem

Knihy naučná literatura

PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem

Hodnocení: 1x
  • 4

Je možné žít bez hádek? Určitě ne! Ale proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata? Jak vznikají, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Autoři knihy, manželé a psychoterapeuti, odpovídají na „ožehavé“ otázky a čtenáře uklidňují: „Naší rolí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Je možné žít bez hádek? Určitě ne! Ale proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata? Jak vznikají, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Autoři knihy, manželé a psychoterapeuti, odpovídají na „ožehavé“ otázky a čtenáře uklidňují: „Naší rolí psychoterapeutů paradoxně je podnítit partnery, aby se hádali, když je to nutné, ale zároveň je naučit ‚dělat to dobře! Hádat se je v určitém smyslu stejné jako milovat – obojí se člověk musí učit. » ... a dál?

Produkt PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem

PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem - parametry

Název produktu: PORTÁL Jak se dobře pohádat s partnerem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je možné žít bez hádek? Určitě ne! Ale proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata? Jak vznikají, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Autoři knihy, manželé a psychoterapeuti, odpovídají na „ožehavé“ otázky a čtenáře uklidňují: „Naší rolí psychoterapeutů paradoxně je podnítit partnery, aby se hádali, když je to nutné, ale zároveň je naučit ‚dělat to dobře! Hádat se je v určitém smyslu stejné jako milovat – obojí se člověk musí učit. Neznamená to používat násilí, ale umět vyjádřit emoce, hněv bez přílišného verbálního násilí a umět naslouchat vyjádření toho druhého, vyjednávat a dospívat ke zklidnění a stabilizování vztahu“. Výklad je založen na reálných situacích, nechybějí ukázky dialogů i humorné příklady, v nichž se často můžeme dobře poznat. Kniha je určena partnerům, kteří chtějí řešit vztahové a komunikační problémy každodenního života. S. a C. Vidal-Graf jsou psychoterapeuti a zaměřují se na oblast komunikace.

Pracují se skupinami lidí i s jednotlivci; pořádají pravidelné přednášky na toto téma. Jsou autory několika publikací, které se zabývají vzájemnými vztahy mezi lidmi a komunikací. Kniha: Jak se dobře pohádat s partnerem -- ...aneb o správném využití zdravé hádky; Autor: VidalGraf Serge a Carolle; ...aneb o správném využití zdravé hádky Serge a Carolle Vidal-Grafaneb o správeném využití zdravé hádkyPORTÁL 2007Kniha, čeština, 104 stran Autor knihy Ladislav Daniel, Vydavatelstvo Portál,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.