Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Polyglot Fertigkeitstraining A1

Knihy

Polyglot Fertigkeitstraining A1

Hodnocení: 4x
  • 3.75

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1–B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82308

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Polyglot Fertigkeitstraining A1 koupíte i tady

Specifikace Polyglot Fertigkeitstraining A1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 348 Kč

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1–B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušky Goethe-Zertifikat A1–B1. Cvičebnice obsahují cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní a mluvení. Cvičebnice nabízejí tipy a strategie, jak » ... a dál?

Produkt Polyglot Fertigkeitstraining A1

Polyglot Fertigkeitstraining A1 - parametry

Název produktu: Polyglot Fertigkeitstraining A1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 458 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1–B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušky Goethe-Zertifikat A1–B1. Cvičebnice obsahují cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní a mluvení. Cvičebnice nabízejí tipy a strategie, jak správně řešit jednotlivé úlohy. Cvičebnice obsahují řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových textů. Součástí každé cvičebnice jsou audio CD se všemi poslechovými texty. Vybraná cvičení ze všech oddílů (čtení, poslech, písemný a ústní projev) jsou zpracována jako multimediální verze pro interaktivní tabuli. Publikace: Fertigkeitstraining A1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal T.;Kolocová V.;Pittnerová L. moderní cvičebnice němčiny na úrovni A1 podle SERRcvičebnice

připravuje studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na

zkoušku Start Deutsch 1 cvičebnice obsahuje cvičení ke

všem řečovým dovednostem: čtení, poslech, psaní a mluvenícvičebnice

obsahuje řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových

textůsoučástí cvičebnice jsou dvě audio CD se všemi poslechovými

texty Publikace: Fertigkeitstraining A1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal T.;Kolocová V.;Pittnerová L. Fertigkeitstraining A1 + 2 audio CD - Polyglot - Jazyk: CZ - Vazba: Omývatelný potah - ISBN: 978-80-86195-63-6 - Kniha Polyglot 2010Kniha, němčina, 144 stran Příprava k nové maturitě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.