Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov

Knihy

Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka povídek z temného světa Warhammeru 40 000. Vybrali: Marc Gascoigne & Andy Jones Armády Chaosu se sem stahovaly ze všech kontinentů, z každého zbořeného města, z každého zničeného sektoru Ilia, aby se na této poušti, kdysi centrální pevnosti říšské posádky, shromáždily. Písek pod jejich nohama byl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 196 Kč

Ve strašlivé budoucnosti Warhammeru 40 000 se lidstvo potácí na pokraji vyhynutí. Do Malströmu je působivá sbírka tuctu akčních sci-fi povídek zasazených do světa známého herního cyklu. Povídky: Jonathan Green: Záchrana (Salvation) Chris Pramas: Do Malströmu (Into the Maelstrom) Alex Hammond: Císařská milost (Emperor's Grace) Jonathan Curran: Havraní spár (The Raven's Claw) Barrington J. Bayley: Císařovy děti (Children of the Emperor) Chris Pramas: Černá perla (The Black Pearl) Gav Thorpe: Přípustné ztráty » ... a dál?

Produkt Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov

Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov - parametry

Název produktu: Polaris Do Malströmu - Kolektív autorov
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka povídek z temného světa Warhammeru 40 000. Vybrali: Marc Gascoigne & Andy Jones Armády Chaosu se sem stahovaly ze všech kontinentů, z každého zbořeného města, z každého zničeného sektoru Ilia, aby se na této poušti, kdysi centrální pevnosti říšské posádky, shromáždily. Písek pod jejich nohama byl sežehnutý, stavený a spečený posledním marným pokusem sebevražedného vzdoru: výbuchem veškeré zbylé atomové munice. ( Peklo v láhvi, Simon Jowett) Vzduch se chvěl drsnými výkřiky a skřípotem namáhaného rozžhaveného kovu. Do lodi bily mocné laserové výboje, přehřívaly vzduch, který muži dýchali, zapalovaly vše, co se může vznítit, a do chodeb vysílaly vybuchující ohnivé koule. ( Císařovy děti, Barrington J. Bailey) Ve strašlivé budoucnosti Warhammeru 40 000 se lidstvo potácí na pokraji vyhynutí. DO MALSTRÖMU je působivá sbírka tuctu akčních SF povídek zasazených do světa známého herního cyklu. OBSAH: Jonathan Green - Záchrana Chris Pramas - Do Malströmu Alex Hammond - Císařova milost Jonathan

Curran - Havraní spár Barrington J. Bayley - Císařovy děti Chris Pramas - Černá perla Gav Thrope - Přípustné ztráty Mark Brendan - Tenebrae Alex Hammond - Prastará kopí Simon Jowett - Peklo v láhvi Andras Millward - Slepá spravedlnost William King - V jámě lvové


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.